PESUDISAINER KRISS SOONIK-KÄÄRMANNI 2016. aasta tipphetked

Eesti pesudisainer Kriss Soonik-Käärmann on oma blogis avaldanud 2016. aasta suurimad saavutused. "Top 5 valimine oli lihtne ülesanne, kuna mul oli nii paljude heade asjade hulgast valida", kirjutab Kriss oma blogis.  Tõsi, naisel on, mille üle uhkust tunda:

Eesti pesudisainer Kriss Soonik-Käärmann on oma blogis avaldanud 2016. aasta suurimad saavutused. “TOP 5 valimine oli lihtne ülesanne, kuna mul oli nii paljude heade asjade hulgast valida,” kirjutab Kriss oma blogis. Tõsi, naisel on, mille üle uhkust tunda:

 

1. La Foret pop-up kaupluse avamine Tokyos Harajuku linnaosas

Märtsis avas Kriss Soonik Loungerie oma isikliku poe ühes Tokyo suurimas kaubamajas. Kuigi pop-up pood tegutses ainult kaks nädalat, sai Kriss aimu, milline tema enda pood võiks välja näha. “Kui ma külastasin Tokyot esimest korda neli aastat tagasi, ei julgenud ma unistadagi, et meil võiks siin oma kauplus olla. Ma arvan, et unistada tulebki suurelt!” meenutab Kriss. 

2. Moe-show Tallinn Fashion Weekil

Kriss ei suhtu moe-show‘de tegemisse kergekäeliselt, kuna nende organiseerimine võtab palju aega ja energiat. “Kui meid kutsuti Tallinna moenädala 10. aastapäevale, ei kahelnud ma hetkekski. See oli äärmiselt lõbus show, tüdrukud nägid välja suurepärased ja muusika oli nii hea, et laval oleks võinud peo püsti panna,” kirjeldab Kriss oma selle aasta suursündmust.

3. Oma disainiga kinkekarp

Kui raske on disainida üht ilusat kinkekarpi, mõtlete? Aga tuleb välja, et nii keeruline, et selle tegemiseks kulus lausa viis aastat. Kriss kirjutab: “Mul oli väga spetsiifiline idee, milline see kinkekarp välja peaks nägema, aga ükski näidis polnud piisavalt hea. Lõpuks mõistsime, et tasub jääda truuks klassikalisele lahendusele”. Krissi musta värvi kinkekarp kuldse logoga näeb tõepoolest välja luksuslik ja stiilne, täpselt nagu Kriss ja tema looming.

4. AW16 kampaania “The Morning After”

Kriss Sooniku sügistalvine kampaania oli lihtne, lahe, seksikas ja meeldejääv. Päris üksi ta sellega muidugi hakkama ei saanud, seega aplodeerime meiegi Sandrale, Nelele, Johannale ja Getterile, kes on Krissi loomingulise tiimi alustalad. 

5. Kriss Sooniku fännid

Kõige uhkem on Kriss naiste üle kogu maailmas, kes teda toetavad ja tema loomingut kannavad: “See tähendab minu jaoks nii palju! Aitäh teile kõigile! Ma luban pakkuda teile 2017. aastal uusi, värskeid ja lahedaid ideid!”

 

Buduaar elab Krissile tema tegemistes kaasa ja soovib uute kõrguste vallutamist 2017. aastal. 

 

Buduaar.ee