PIILU SISSE: STIG RÄSTA pani müüki erilise väärtusega kodu

Muusik Stig Rästa pani müüki oma Lasnamäel Võru tänaval asuva kolmetoalise korteri, millel on kahtlemata eriline tähendus mehele endale. Nimelt kirjutab Stig, et just selles korteris on kirjutatud nii mõnigi hittlugu ja samuti saab sellest elamisest lugeda Stigi paljutähenduslikust raamatust "Minu Kennedy".

Muusik Stig Rästa pani müüki oma Lasnamäel Võru tänaval asuva kolmetoalise korteri, millel on kahtlemata eriline tähendus mehele endale. Nimelt kirjutab Stig, et just selles korteris on kirjutatud nii mõnigi hittlugu ja samuti saab sellest elamisest lugeda Stigi paljutähenduslikust raamatust “Minu Kennedy”.

Stig tegi kuulutuse teemal postituse oma Facebooki lehele, kus ta kirjutab järgmiselt: “Müüa korter. Selles kolmetoalises on kirjutatud nii mõnigi hitt. Te võib-olla teate neid laule nagu “Kallis Ära Küsi”, “Meie Laul”, “Kesköödisko” ja “See Päev”. Samuti võib sellest korterist lugeda mõningast raamatust “Minu Kennedy”. Aura peaks igati soodne olema. Aknast paistab tükike merd ja kesklinna. Tehinguni viiva info eest auhind!”

Müügikuulutuses oleva info kohaselt asub korter Lauluväljaku vahetus läheduses. Lähedal asuvad kaubanduskeskused, lasteaed, raamatukogu ja bussipeatused.

Kuulutust ja pilte korterist näed siin