PILDID: Gerli A. Chantelle paljastas oma huulte saladuse

PILDID: Gerli A. Chantelle paljastas oma huulte saladuse

Paljud noored naised lasevad tänapäeval oma huultesse täitesüste teha, et huuled suuremad välja paistaksid ning üha suuremat populaarsust kogub ka püsimeigi tegemine. Moedisainer Gerli A. Chantelle, kelle huuled tunduvad piltidel silmatorkavalt suured, rääkis meile, mis protseduuri tema oma huultega teha lasi. Lisaks rääkis Gerli oma kosmeetikatoodete eelistustest ning jagas paar ilunippi.

Paljud noored naised lasevad tänapäeval oma huultesse täitesüste teha, et huuled suuremad välja paistaksid ning üha suuremat populaarsust kogub ka püsimeigi tegemine. Moedisainer Gerli A. Chantelle, kelle huuled tunduvad piltidel silmatorkavalt suured, rääkis meile, mis protseduuri tema oma huultega teha lasi.

Lisaks rääkis Gerli oma kosmeetikatoodete eelistustest ning jagas paar ilunippi.

Kes arvavad, et Gerli laseb oma huultesse täitesüste teha, siis paraku ei vasta see tõele. Gerli on seda varasematel aastatel teinud, ent enam mitte. “Otsustasin juba mõnda aega tagasi püsimeigi kasuks ning lasin oma huultele kontuuri teha. See on ka kõik, mis ma hetkel oma huultega teinud olen,” tunnistab Gerli.

Kui Gerli käest uurida, mis on need kolm ilutoodet, mida tal iga päev vaja läheb, vastab ta: “Asendamatuid kosmeetikatooteid pole olemas, ent igapäevaselt kasutan kindlasti kehaõli, näovett ja näokreemi.”

Ilunippe on Gerlil aga päris mitu. “Kui mul on vaja värske välja näha, magan niikaua kui võimalik, käin infrapunasaunas, teen endale piparmündi näomaski ja võtan roosiõli vanni,” kirjeldab Gerli, mis nippe ta ise kasutada armastab.

Esimene pilt on tehtud kaks aastat tagasi ja teine eelmisel nädalal:

Buduaar