PILDID: JUSS HAASMA paljastas, kus ta oma lihaseid pumpamas käib

Menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" võitnud näitleja ja laulja Juss Haasma on viimaste aastate jooksul võitnud lugematul arvul fännide südameid ning tema tegemistel hoiavad fännid silma peal ka läbi Instagrami. Tegu on tõeliselt andeka mehega, kelle silmateradeks on kaks imearmsat tütart!

Menusaate “Su nägu kõlab tuttavalt” võitnud näitleja ja laulja Juss Haasma on viimaste aastate jooksul võitnud lugematul arvul fännide südameid ning tema tegemistel hoiavad fännid silma peal ka läbi Instagrami. Tegu on tõeliselt andeka mehega, kelle silmateradeks on kaks imearmsat tütart!

Lisaks muusikale ja näitlemisele mängib Jussi elus olulist rolli ka sport ning sellega tegeleb ta üsnagi intensiivselt. Üheks Jussi lemmikuks on kahtlemata jalgpall, kuid mitte ainult. Hetkel käib Juss treenimas MyFitnessi spordiklubis ning praeguseks väljakutseks on selline treening nagu seda on Nike Training Challenge (NTC).

Tegu on tõsise trenniga, kust higistamata ei lahku keegi ja erandiks pole ka Juss. 

Oma treeningutest postitas Juss inspireerivaid pilte ka oma Instagrami kontole ning nagu näha, siis talle on tehtud lausa eraldi omanimeline treeningsärk.