PILDID! Näitlejatar Karin Rask leidis second-hand poest vinge mantli!

3 kommentaari
PILDID! Näitlejatar Karin Rask leidis second-hand poest vinge mantli!

Kes ütles, et ilusate ja stiilsete riiete omamiseks peab tagaaias rahapuu kasvama? Tegelikult oleneb kõik sellest, kui nutikas sa riiete komplekteerimisel oled – piisab paarist kalli väljanägemisega aksessuaarist ning tulemus on igati šikk.  Armastatud näitleja ja kahe lapse ema Karin Rask on siinkohal suurepärane näide – selle asemel, et butiikides tuulata, leiab Karin endale rõivaid taaskasutuskeskustest!

Kes ütles, et ilusate ja stiilsete riiete omamiseks peab tagaaias rahapuu kasvama? Tegelikult oleneb kõik sellest, kui nutikas sa riiete komplekteerimisel oled – piisab paarist kalli väljanägemisega aksessuaarist ning tulemus on igati šikk. 

Armastatud näitleja ja kahe lapse ema Karin Rask on siinkohal suurepärane näide – selle asemel, et butiikides tuulata, leiab Karin endale rõivaid taaskasutuskeskustest!

Kevade saabudes otsib Karin oma garderoobist välja kergemad riided, et minna õue mõnusat päikesepaistelist ilma nautima. “Kui soojakraade on juba üle kümne, pole midagi mõnusamat, kui vahetada paksud saapad-joped-sallid kergemate mantlite ja kingade vastu. Sel aastal ei jõudnud ma ära oodata, millal ometi saan kapist välja otsida eelmisel kevadel Uuskasutuskeskusest leitud lihtsalõikelise beeži mantli, mis teenis mind truult eelmisel kevadel ning sügisel,” kiidab Karin suurepärast leidu, mille eest ei pidanud ta sugugi suurt summat välja käima.

Karini mantel

 

Lisaks sellele, et Karin armastab teise ringi poodides šoppamas käia, viib ta sinna ka oma pere vanad riided. “Olen juba aastaid viinud sinna riideid, mida meie pere enam ei vaja. Kusjuures eelmisel aastal käisime lastega koos Telliskivi Kirbufestivalil nende vanu mänguasju müümas ja lapsed nautisid seda üritust väga. Plaanime sel aastal kindlasti uuesti minna,” tõdeb Karin.

Karin on lisaks näitlemisele juba mõnda aega ka moedisainerina kätt proovinud. Tema lasteriiete bränd Kalamaja Printsess on kodumaal palju positiivset vastukaja saanud ning peagi esitleb ta väikest kollektsiooni lastele õmmeldud kleitidest, mis valmisid vene muinasjuttude ainetel! Kangad, millest Karin oma kollektsioone õmbleb, ostab ta samuti taaskasutuspoodidest!

Kuidas on sinul suhted taaskasutusega?

Karin Karu