PILT, MIS PALJASTAB KÕIK: MARILYN JURMAN toidab beebit keset tänavat

Armastatud lauljatar, näitejatar ning joogaõpetaja Marilyn Jurman, kes aprillikuu viimasel päeval esimest korda emaks sai, kirjutab oma oma värsketest emotsioonidest blogis ning postitab kauneid pilte ka oma sotsiaalmeedia kontole. Hiljuti riputas Marilyn Instagrami foto, mis räägib enda eest.

Armastatud lauljatar, näitejatar ning joogaõpetaja Marilyn Jurman, kes aprillikuu viimasel päeval esimest korda emaks sai, kirjutab oma oma värsketest emotsioonidest blogis ning postitab kauneid pilte ka oma sotsiaalmeediakontole. Hiljuti riputas Marilyn Instagrami foto, mis räägib enda eest.

Pildil on Marilyn koos pisitütre Rumiga, kellel on vanust juba pisut rohkem kui kuus nädalat ning foto on jäädvustatud just sel hetkel, mil beebi sööb.

Marilyn on oma blogis ka mitmel korral maininud, et lapse imetamine avalikus kohas ei ole tema jaoks tabu ning et kõige olulisem on anda beebile süüa just seal, kus ta seda soovib. Eelmisel nädalavahetusel külastas Marilyn pisibeebiga Telliskivis toimunud tänavatoidufestivali ning hetkel, mil Rumil oli aeg süüa, lasi Marilyn ka foto teha.

Intiimse foto riputas Marilyn oma Instagrami kontole: