Reklaam sulgub sekundi pärast

PILT, MIS paljastab tõe: Liis Lemsalu avaldas endast salasõnumiga foto

Eesti üks hinnatumaid uue põlvkonna lauljatare Liis Lemsalu kuulub kahtlemata nende hulka, kelle Instagrami kontol toimuvat jälgib mitukümmend tuhat silmapaari päevas. Jälgijaid on Liisi Instagramis peaaegu 60 000 tuhat ja see number kasvab iga päevaga.


Eesti üks hinnatumaid uue põlvkonna lauljatare, Liis Lemsalu, kuulub kahtlemata nende hulka, kelle Instagrami kontol toimuvat jälgib mitukümmend tuhat silmapaari päevas. Jälgijaid on Liisi Instagramis peaaegu 60 000 tuhat ja see number kasvab iga päevaga.

Kui aga Liisi Instagrami pilte vaadata, siis huvitav, kui paljud oleksid osanud arvata, et allpool olev foto kannab tegelikult salajase sõnumiga mõtet ning omab Liisi jaoks erilist tähendust?

Liis avaldas Buduaari ajakirjale põneva saladuse selle pildi kohta. "See pilt sai tehtud Londonis, minu viimasel inspiratsioonireisil enne uue albumi "+1" ilmumist.

Märkimisväärne on see reis ka sellepärast, et sain selle lähedastelt sünnipäevakingituseks ja käisin siis elus esimest korda hetkel väga kuuma popartisti Dua Lipa kontserdil. Olin sel reisil kogu aeg oma albumi lainel. Vaadake, mis mu selg "räägib."