PILT, MIS ÜTLEB KÕIK: Juss Haasma avaldas oma tütrest erakordse foto

Menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" võitnud näitleja ja laulja Juss Haasma on viimaste aastate jooksul võitnud lugematul arvul fännide südameid ning tema tegemistel hoiavad fännid silma peal ka läbi Instagrami. Tegu on tõeliselt andeka mehega, kelle silmateradeks on kaks imearmsat tütart!

Menusaate “Su nägu kõlab tuttavalt” võitnud näitleja ja laulja Juss Haasma on viimaste aastate jooksul võitnud lugematul arvul fännide südameid ning tema tegemistel hoiavad fännid silma peal ka läbi Instagrami. Tegu on tõeliselt andeka mehega, kelle silmateradeks on kaks imearmsat tütart!

Eelmise aasta veebruaris leidis Jussi elus aset oluline sündmus, mil tema ja elukaaslase Ann Vilgatsi perekonda sündis teine tütar, kes oli loomulikult väga oodatud. Neiu sai endale nimeks Madli ning täna, mil pisipreili ei ole ammu enam beebi, vaid juba väike tüdruk, postitas Juss oma Instagrami kontole imearmsa foto.

Pildil on Juss koos Madliga ning selle neiu pilk on tõepoolest rabav. Foto juurde lisas Juss kommentaariks: “Madliga. Sära silmis, naeratus suul ja päike südames!”

Pilti näed Jussi Instagrami kontolt siin