PILT, MIS ÜTLEB KÕIK: “Prooviabielu” Helen ja inim-Barbie, mida te teete?

Veel mõned aastad tagasi ei olnud Anne Smith Aaslaid ning Helen Kõpp avalikkusele sugugi tuntud, ent täna teab neid suur enamus ja seda põhjusega - mõlemad torkavad silma oma tegevuse ja sõnavõtuga. Nüüd aga selgub, et inim-Barbie ja "Prooviabielu" Helen pole võõrad ka teineteisele.

Veel mõned aastad tagasi ei olnud Anne Smith Aaslaid ning Helen Kõpp avalikkusele sugugi tuntud, ent täna teab neid suur enamus ja seda põhjusega – mõlemad torkavad silma oma tegevuse ja sõnavõtuga. Nüüd aga selgub, et inim-Barbie ja “Prooviabielu” Helen pole võõrad ka teineteisele.

Silmatorkava figuuriga Anne Smith Aaslaid, kes viimastel aastatel on Eesti sotsiaalmeedias tuntust kogunud kui Eesti esimene inim-Barbie, ning Helen, kes sai tuntuks tõsielusarjast “Prooviabielu”, saavad omavahel niivõrd hästi läbi, et ühiseid pilte riputatakse ka sotsiaalmeediasse.

Selgub, et mõlemad neiud liiguvad ka samas seltskonnas ning viimatise foto järgi, mis inim-Barbie Instagrami kontolt leida võib, on näha, et naised veetsid hiljuti meeldivalt aega ühisel sünnipäevapeol.

Powerlifting Barbiena tuntud Anne riputas Instagrami kevadise foto endast ja Helenist ning lisas kommentaariks juurde: “Nii tore oli! #birthday #sünnipäev

Eesti on tõepoolest imeväike…