“PILTI VAADATES vaatab sealt vastu imeilus ja suurepärases vormis mineviku mina”

“PILTI VAADATES vaatab sealt vastu imeilus ja suurepärases vormis mineviku mina”
pilt: erakogu

“Kui palju on teil juhtunud, et vaatate mõnda aastate tagust pilti endast ning mõtlete, miks ma ometi tol ajal arvasin, et peaksin alla võtma, et juuksed pole piisavalt pikad, näonahk piisavalt klaar.

Ometigi pilti vaadates vaatab sealt vastu särav, imeilus ja suurepärases vormis mineviku mina.”

Just sellised on lauljatar Helen Adamsoni hiljutised mõtisklused, mis kerkisid esile, kui ta oma aastatetaguseid live esinemisi kuulas.

“Mõtlesin, et miks ma enda suhtes nii kriitiline olen olnud. Miks ma kunagi oma esitustega rahule pole jäänud, alati oli mul millegi üle norida, kas mõni must pooltoon või ei olnud mõne sõna kõla selline nagu ma oleksin tahtnud.”

Helen mäletab, et kui tema juuksed olid nabani, siis polnud ta ikka rahul, sest juukseotsad ei olnud nii paksud nagu ta oleks tahtnud.⁠ “Kui me jätkame ootuste seadmist, jätkame me ka ootustele mitte vastamist. Elame elu pidevas rahulolematuses, võimalikes tuleviku stsenaariumides, kuidas üks või teine eeldus peaks olema täidetud, et rahul olla.”

Tänasel päeval on Helen aga õppinud elama hetkes ja on hakanud ennast ka vähem kritiseerima. “Meie elud on imelised täpselt sellistena nagu need hetkel on. Iga hetk, mis möödub on igaveseks läinud, me ei saa sama mitte kunagi uuesti kogeda. Kui me ei naudi neid hetki, mis parasjagu on, võib juhtuda, et vaatame kahetsusega elule tagasi. Elu ja võimalused olid imelised, aga me ei näinud neid.⁠”

View this post on Instagram

💥ENDALE SEATUD OOTUSED💥⁠ ⁠⁠ Kui palju on teil juhtunud, et vaatate mõnda aastate tagust pilti endast ning mõtlete, miks ma ometi tol ajal arvasin, et peaksin alla võtma, et juuksed pole piisavalt pikad, näonahk piisavalt klaar. Ometigi pilti vaadates vaatab sealt vastu särav, imeilus ja suurepärases vormis mineviku mina.⁠ ☆⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Ma kuulasin hiljuti oma aastatetaguseid live esinemisi ja mõtlesin, et miks ma enda suhtes nii kriitiline olen olnud. Miks ma kunagi oma esitustega rahule pole jäänud, alati oli mul millegi üle norida, kas mõni must pooltoon või ei olnud mõne sõna kõla selline nagu ma oleksin tahtnud jne.⁠ ☆⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Nüüd, kui ma kuulan ja vaatan, olen need mineviku mõtted unustanud ja näen iseend moonutusteta, ilma endale seotud ebarealistlike ootuste kõverpeeglita. Ja ma võiksin seda rakendada pea kõigile mineviku jäädvustustele. Mäletan, kui mu juuksed olid nabani, polnud ma ikka rahul, sest juukseotsad ei olnud nii paksud nagu ma oleksin tahtnud.⁠ ☆⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Tõsi on, et kui me jätkame ootuste seadmist, jätkame me ka ootustele mitte vastamist. Elame elu pidevas rahulolematuses, võimalikes tuleviku stsenaariumides, kuidas üks või teine eeldus peaks olema täidetud, et rahul olla. ⁠ ☆⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Meie elud on imelised täpselt sellistena nagu need hetkel on. Iga hetk mis möödub on igaveseks läinud, me ei saa sama mitte kunagi uuesti kogeda. Kui me ei naudi neid hetki mis parasjagu on, võib juhtuda, et vaatame kahetsusega elule tagasi. Elu ja võimalused olid imelised aga me ei näinud neid.⁠ ☆⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Umbes nagu siis, kui lemmik seriaal saab läbi. Tekib tunne, et kui ma vaid saaksin oma mälu kustutada, et kõike otsast peale kogeda. On see tuttav tunne? Aeg, mis meile on antud, on hinnaline. Iga kogemus saab olla uus vaid korra ja ainult meie saame otsustada, kuidas me endal kogeda lubame 💙⁠ ⁠ ⁠ #MinuSamsung #GalaxyNote20Ultra #GalaxyBudsLive #GalaxyWatch3 #visititaly #tuscany #visittuscany

A post shared by H E L E N A D A M S O N (@helenadamson) on

Sarnased artiklid