PILTUUDIS: 18 KILOGRAMMI kaaluv Ott Lepland võtab sõnatuks

PILTUUDIS: 18 KILOGRAMMI kaaluv Ott Lepland võtab sõnatuks

Maarjamaa üks ihaldatumaid poissmehi, muusik Ott Lepland, avaldas mõni aeg tagasi oma sotsiaalmeedia kontol vahva foto lapsepõlvest. Tõsi küll, pilti vaadates ei oskaks enamus ilmselt ära arvata, et tegu on tõepoolest just Otiga, sest ta näeb üsnagi teistsugune välja.

Maarjamaa üks ihaldatumaid poissmehi, muusik Ott Lepland, avaldas mõni aeg tagasi oma sotsiaalmeediakontol vahva foto lapsepõlvest. Tõsi küll, pilti vaadates ei oskaks enamik ilmselt ära arvata, et tegu on tõepoolest just Otiga, sest ta näeb üsnagi teistsugune välja.

Foto on tehtud 1988. aasta kevadel, mil Ott oli vaid 11 kuu vanune. Mees ise tunnistab, et tol hetkel ei olnud tähelepanu keskmes olek tema jaoks just kõige meeldivam ja sellel on ka oma põhjus. Nimelt kaalus Ott toona 18 kilogrammi, olles seega üsnagi suur beebi.

Sellegipoolest oli ta üks igati armas beebi ja tegelikkuses on ju kõik väikelapsed armsad.

Foto juurde lisas Ott kommentaari: “Mina, 1988. aasta kevadel. Vanus – 11 kuud, kaal – 18 kg. Fotograaf ja fotoaparaat polnud sel hetkel just kõige meeldivamad tegurid minu jaoks, sestap ka selline näoilme.”