PILTUUDIS: 4 KUULSAT Eesti kaunitari kogunesid suure eesmärgi nimel

1 kommentaar
PILTUUDIS: 4 KUULSAT Eesti kaunitari kogunesid suure eesmärgi nimel

Hea tervis ja kaunis välimus on paljuski seotud sellega, millest inimene toitub ning mida aeg edasi, seda rohkem on hakatud ka Eestis tervislikku ja täisväärtuslikku toitu propageerima. Lauljatar Getter Jaani postitas hiljuti oma Instagrami kontole kauni foto, kus ta koos kolme teise kuulsa Eesti naisega teebi just seda – propageerib tervislikku toitumist.

Hea tervis ja kaunis välimus on paljuski seotud sellega, millest inimene toitub ning mida aeg edasi, seda rohkem on hakatud ka Eestis tervislikku ja täisväärtuslikku toitu propageerima. Lauljatar Getter Jaani postitas hiljuti oma Instagrami kontole kauni foto, kus ta koos kolme teise kuulsa Eesti naisega teebki just seda – propageerib tervislikku toitumist.

Nimelt on Eestis hetkel käsil pudruprogramm, mille eesmärgiks on tõsta laste teadlikkust tervislikust toidust, eriti teravilja sisaldavatest toitudest ning saada rohkem infot õigete toitumisvalikute ja toiduvalmistamise kohta! 

Pudruprogammist võtsid lisaks Getterile osa ka Kristel Aaslaid, Birgit Sarrap ning Merilin Taimre ehk Paljas Porgand, kes hiljuti andis välja oma isikliku retseptiraamatu: “Mu süda kuulub pudrule – soolasele ja magusale”. 

Pilti näed ka Getteri Instagrami kontolt siin

Sarnased artiklid