PILTUUDIS: ÄSJA SÜNNITANUD INES KARU-SALO näitas supervormi

Tuntud ettevõtja, rõivabrändi Kirivoo looja, kõhutantsukooli InesDance looja ning Mothercare'i kaupluste Baltikumi rajaja Ines Karu-Salo ning tema abikaasa Martin Salo said eelmisel nädalal, 12. augustil esimest korda lapsevanemateks. 

Tuntud ettevõtja, rõivabrändi Kirivoo looja, kõhutantsukooli InesDance looja ning Mothercare’i kaupluste Baltikumi rajaja Ines Karu-Salo ning tema abikaasa Martin Salo said eelmisel nädalal, 12. augustil esimest korda lapsevanemateks. 

Väikesele printsessile pandi nimeks Isabel ning tänaseks on sünnitusest üks nädal möödas, mis tähendab, et juba seitse päeva on uus ilmakodanik maailmaga vaikselt tutvuda saanud ning Ines emarolliga kohaneda jõudnud.

Laupäeval postitas Ines oma Instagrami kontole kauni suvise foto, kus ta naudib beebiga mõnusat jalutuskäiku ning foto juurde lisas ta kommentaariks: “Esimest päeva väljas.”

Pilti näed ka Inese Instagrami kontolt siin

Olympic Entertainment Groupi suuromaniku ja ärimehe Armin Karu ettevõtlik tütar Ines on viimastel aastatel oma elu Eesti ja Inglismaa vahet jaganud, ent nüüd on paar Eestisse paikseks jäänud, et beebile keskenduda.