PILTUUDIS: KAS SEE väike must moeese on Liis Lemsalu salajane lemmik?

Hinnatud lauljatar Liis Lemsalu on alati oma veatu stiilitajuga silma paistnud ning teistest teatud määral erinenud. Kuid millised on need moeesemed, mida lauljatar läbi aegade enim armastanud on - ühe neist paljastas ta hiljuti oma Instagrami kontol.

Hinnatud lauljatar Liis Lemsalu on alati oma veatu stiilitajuga silma paistnud ning teistest teatud määral erinenud. Kuid millised on need moeesemed, mida lauljatar läbi aegade enim armastanud on – ühe neist paljastas ta hiljuti oma Instagrami kontol.

Nimelt riputas Liis üles pildi, kus ta kannab musta baretti ning lisas sinna juurde kommentaariks: “Wikipedia: Barett on pehme lame ümara kujuga nokata peakate, mida kannavad nii mehed kui ka naised. Esimese bareti sain 7aastaselt, värvuselt oli ta oranž, pildil olen 25 ja barett on must. Oligi kõik, tänud tähelepanu eest.”

Kui Liisi Instagrami kontol olevaid fotosid lähemalt vaadata, siis selgub, et lauljatar armastab tõepoolest oma kiharaid üsnagi tihti bareti abil külma eest kaitstuna hoida.

Pilti näed ka Liisi Instagrami kontolt siin