PILTUUDIS! Kooseluseadus tõi Riigikogu ette hämmastava vaatepildi

PILTUUDIS! Kooseluseadus tõi Riigikogu ette hämmastava vaatepildi

Riigikogu võttis napi häälteenamusega vastu palju kirgi tekitanud kooseluseaduse, mis tõi endaga omakorda kaasa hämmastava vaatepildi – riigikogu ees olev plats täitus suure lillemerega! Eesti seksuaalvähemuste aktivist Lisette Kampus (30) postitas oma Facebooki lehele vaimuka foto riigikogu eest toimuvast.

Riigikogu võttis napi häälteenamusega vastu palju kirgi tekitanud kooseluseaduse, mis tõi endaga omakorda kaasa hämmastava vaatepildi – riigikogu ees olev plats täitus suure lillemerega!

Eesti seksuaalvähemuste aktivist Lisette Kampus (30) postitas oma Facebooki lehele vaimuka foto riigikogu eest toimuvast.

Ilus kas pole?

Lisette andis Buduaarile ka omapoolse kommentaari seoses kooseluseaduse vastu võtmisega: “Ma ei oska praegu midagi muud öelda, kui et emotsioonid on laes! Eile, kui ma olin saanud kümneid sõnumeid ja kõnesid peredelt, kes seda seadust on oodanud kümme aastat, siis nutsin natukene aega, sest minul endal ei ole täna ka seda seadust vaja. Aga väga paljudel on ja see on nüüd tehtud,”rõõmustab Lisette.

Karin Karu