PILTUUDIS: KUNAGINE SEKSPOMM VÄNDRA-AVELI on tundmatuseni muutunud

PILTUUDIS: KUNAGINE SEKSPOMM VÄNDRA-AVELI on tundmatuseni muutunud

Ilmselt kõik mäletavad blondide kiharatega sekspommi Vändra-Avelit, kes kümmekond aastat tagasi Eesti meediamaastikul tähelepanu keskpunktis oli. Aveli sai tuntuks peale seda, kui ta võitis aastal 2007 toimunud ajakirja FHM Eesti konkursi “FHMi Kaanestaar 2007”. Ligi tuhat naist ihkasid seda tiitlit, ent Aveli napsas selle endale ja peale seda sai temast üleöö kohalik meediastaar.

Ilmselt kõik mäletavad blondide kiharatega sekspommi Vändra-Avelit, kes kümmekond aastat tagasi Eesti meediamaastikul tähelepanu keskpunktis oli. Aveli sai tuntuks peale seda, kui ta võitis aastal 2007 toimunud ajakirja FHM Eesti konkursi “FHMi kaanestaar 2007”. Ligi tuhat naist ihkasid seda tiitlit, ent Aveli napsas selle endale ja peale seda sai temast üleöö kohalik meediastaar.

Peale mõnda aega tähelepanu keskmes olemist kadus Aveli meediast sootuks ning peale seda ei ole tema tegemistest midagi kuulda olnud. Seda põnevam oli näha lugeja poolt saadetud kirja, kus just seesama Aveli teemaks oli. Nimelt saatis üks lugeja meile Avelist foto, mille ta oli leidnud neiu Facebooki lehelt. 

Kümne aastaga muutume me kõik ja tuleb tõdeda, et ka Aveli on muutunud. Täna on ta veelgi nukulikuma välimusega kui varem. 

Hetkel õpib Aveli iluteeninduskoolis juuksuriks.

Loe ka aastal 2009 Buduaaris ilmunud lugu Vändra Avelist siin.

Antud foto on Facebooki postitatud alles hiljuti, 20. märtsil.