PILTUUDIS: Liis Lemsalu tegi Hollywoodi naistele silmad ette

PILTUUDIS: Liis Lemsalu tegi Hollywoodi naistele silmad ette

Hiljuti oma 23. sünnipäeva tähistanud lauljatar Liis Lemsalu on ilmselt üks ilusamaid naisi Eestis ning fänne on tal muidugi meeletult palju. Iga kord kui Liis endast Instagrami uue foto üles riputab, saab see lühikese ajaga tuhandeid laikimisi ja kiidusõnu. Tegu on uue põlvkonna ühe säravaima lauljatariga, kellest me kuuleme veel mitukümmend aastat!

Hiljuti oma 23. sünnipäeva tähistanud lauljatar Liis Lemsalu on ilmselt üks ilusamaid naisi Eestis ning fänne on tal muidugi meeletult palju. Iga kord, kui Liis endast Instagrami uue foto üles riputab, saab see lühikese ajaga tuhandeid laikimisi ja kiidusõnu. Tegu on uue põlvkonna ühe säravaima lauljatariga, kellest me kuuleme veel mitukümmend aastat!

Mis aga Liisi Instagrami kontosse puutub, siis hiljuti postitas ta sinna jalustrabava selfie ja siinkohal võib julgelt väita, et ta teeb Hollywoodi naistele silmad ette. Must läikiv riietus, mis rõhutab tema saledat figuuri ja pikka säärejooksu, ei jäta külmaks kedagi.

Pildi juurde kirjutas Liis: juba homme ilmub minu uus lugu koos videoga, kuulake kindlasti ka Skyplusi hommikuprogrammi!

Ootame põnevusega Liisi uut lugu!