Reklaam sulgub sekundi pärast

PIRET JÄRVIS-MILDER paljastas üllatava asjaolu oma tütre Milli osas

Buduaar

Piret Järvis-Milder tütrega
Piret Järvis-Milder tütrega — FOTO: Piret Järvis-Milder/Instagram

Lauljatar ja telesaatejuht Piret Järvis-Milder ja tema muusikust abikaasa Egert Milder said 2020. aasta suvel esmakordselt lapsevanemateks, mil nende perre sündis kauaoodatud pisitütar Milli Milder.

Tänaseks on Milli juba vanema õe staatusesse tõusnud - möödunud aasta kevadel sündis Pireti ja Egerti perre teine laps, kes sai endale nimeks Max Milder.

Mõni aeg tagasi avaldas Piret aga ühe väga põneva asjaolu oma tütre osas. Nimelt selgub, et väikesel neiul on üks ääretult huvitav ja üldse mitte väikelastele omane huvi - selleks on balleti vaatamine.

"Viimati, kui ta Riias oli, siis käis siin “Luikede järve” vaatamas ja nüüd nõudis tungivalt, et peame seekord ka teatrisse minema. Hommikul vaatasin veebist, et õhtul on “Džungliraamatu” esietendus, aga kõik piletid on välja müüdud. Milli selle variandiga ei leppinud, niisiis seadsin viimases hädas sammud Läti rahvuslikku ooperiteatrisse koha peale, et äkki annab seal kedagi kuidagi ära rääkida. Ja ennäe imet - saimegi piletid," möönab Piret, kes koos tütrega balletti nautimas käib.