PIRET JÄRVIS-MILDER toob Buduaari turule palju vingeid asju

PIRET JÄRVIS-MILDER toob Buduaari turule palju vingeid asju

Juba sel nädalavahetusel, täpsemalt 14.–15. septembril toimub Tallinna Kultuurikatlas taas kord legendaarne Buduaari Turg, kuhu on müüma oodatud nii eraisikud kui brändikaupmehed. Nagu alati, on turul müümas ka palju kodumaised staare, nende seas ka Buduaari sügisajakirja kaanestaar Piret Järvis-Milder.

Armastatud muusik ja ajakirjanik Piret lubab turule müüki paisata mitmeid põnevaid esemeid. “Mul on viimasel ajal mõned täitsa lahedad asjad kappi seisma jäänud, mida ise pole kandma hakanud, aga mis kindlasti rõõmustaks kedagi teist. On näiteks üks üliilus valge pidulik pükskostüüm, mida ma ise pole kordagi kandnud, aga näiteks ka üks mõnus sügisene trenchcoat. Võtan ka ühe kasuka kaasa, mida ma ise kunagi selga pole pannud, ehk leiab seegi talveks uue tänuliku omaniku,” loetleb Piret.

Taaskasutusse on Piret alati üksnes positiivselt suhtunud. “Maailmas on liiga palju asju. Hea, kui igasugust nodi vähem juurde tekiks ja hoopis juba olemasolevad asjad pikema eluea leiaks.”

Piret üritab olla võimalikult loodussõbralik ja seda ka uusi rõivaid ostes. “Üks esimesi asju, mida riideid ostes jälgin on see, et materjal oleks kvaliteetne ja hingav. Ja nii palju kui võimalik proovin toetada ja osta eestimaiste disainerite toodangut. Aga loomulikult ei saa ma ka endiselt läbi näiteks H&M’ita. Mul on väga hea meel, et ka nemad pööravad üha rohkem tähelepanu vastutustundlikule tootmisele ja üha väiksema ökoloogilise jalajälje jätmisele.”