PÕHJUS ON ÜLLATAV: BEEBILÕUSTA POERÖÖVIVIDEO vallutab maailma

PÕHJUS ON ÜLLATAV: BEEBILÕUSTA POERÖÖVIVIDEO vallutab maailma

Eesti üks kuulsamaid räppareid Beebilõust on oma poeröövivideoga jõudnud laia maailma ning nüüd kasutatakse seda lausa õppevideona. Enesekaitsetreener John Correia võttis Beebilõusta video ette ning tõdeb, et tegu on kõige rumalama röövliga, keda ta eales näinud on.

Eesti üks kuulsamaid räppareid, Beebilõust, on oma poeröövivideoga jõudnud laia maailma ning nüüd kasutatakse seda lausa õppevideona. Enesekaitsetreener John Correia võttis Beebilõusta video ette ning tõdeb, et tegu on kõige rumalama röövliga, keda ta eales näinud on.

John analüüsib turvavideot, mis Beebilõusta tegevuse üles võttis, öeldes, et ta oleks saanud kasvõi läbi akna põgeneda, kui ta oleks akna sisse visanud, kuid ta ei teinud seda. Antud nüansi põhjal tõdeb mees, et Beebilõusta näol on tegu äärmiselt rumala vargapoisiga. 

Beebilõusta esindav Legendaarne Records on mehe kuritööd Facebookis varasemalt ka avalikult kommenteerinud ning andnud ühtlasi teada, et tema eesmärgiks ei olnudki edukas poerööv, vaid vahelejäämine. Ta tegi seda kõike meelega. “Lõust pani toime kuriteo! Tema eesmärgiks oli lõpetada vanglas, sest tal sai kõrini.”

Tänaseks on Beebilõust oma karistuse ära kandnud, ent nagu näha, siis tema video elab edasi. Seda on hetkel vaadatud enam kui 81 000 korda ning need numbrid kasvavad iga minutiga.

Videot koos enesekaitsetreeneri kommentaaridega näed allpool.