PÕNEV! ARGO ADERI kihlatu paljastas oma mehelikuma poole

PÕNEV! ARGO ADERI kihlatu paljastas oma mehelikuma poole

Kulturist Argo Ader ja tema imekaunis kihlatu Maarja Kerner on oma loomuselt üsnagi sarnased ning nad mõlemad armastavad füüsilist jõudu nõudvaid väljakutseid, millega paljud ilmselt hakkama ei saa. Kui meeste puhul on suurte raskuste tõstmine üsnagi iseenesest mõistetav, siis naiste puhul pigem mitte.

Kulturist Argo Ader ja tema imekaunis kihlatu Maarja Kerner on oma loomuselt üsnagi sarnased ning nad mõlemad armastavad füüsilist jõudu nõudvaid väljakutseid, millega paljud ilmselt hakkama ei saa. Kui meeste puhul on suurte raskuste tõstmine üsnagi iseenesestmõistetav, siis naiste puhul pigem mitte.

Ent Argo käe all treenides on selge, et lihtsalt ei pääse keegi ja endast tuleb alati anda parim. Ka tema pruut Maarja ei pääse lihtsamalt ning seda on näha ka lühikesest videoklipist, mis on postitatud Argo Facebooki lehele.

Nimelt pani Argo oma kallima trennis rasket autokummi vedama – tegu on pigem meestele suunatud ülesandega, mis pole sugugi kergete killast ja nõrkade seljalihastega ei tohiks seda kindlasti praktiseerida.

Videoklipi juurde lisas Ardo kommentaari: “Ka naised suudavad väga intensiivset üldfüüsilist trenni teha! Väga tublid Mari ja Maarja!” Nimelt ei olnud Maarja ainus, kes seda harjutust tegi – ka trennikaaslane Mari pidi endast kogu jõu välja suruma.

Vaata videoklippi allpool!