PÕNEV FAKT: kuidas Jesper Parve oma kallimat Austraalias kutsus?

PÕNEV FAKT: kuidas Jesper Parve oma kallimat Austraalias kutsus?

Sel nädalal avasid TV3 meelelahutussaates “Tunnen sind läbi ja lõhki” oma pea 9 aastat kestnud suhet maailmarändurist kirjanik Jesper Parve ja tema kaasa Mari Ojasaar. Teiste seas paljastas paar saates, kuidas Jesper Marit Austraalias elades kutsus. 

Saate esimeseks vooruks on tempokas sõnaseletusmäng. Igal paaril on kasutada 120 sekundit, saatejuht Karl-Erik Taukari käes on kaardid, mille peal on teatud isikute nimed. Üks paarist peab nimesid nimetamata kaaslasele seletama, kes need inimesed on.

Seletama hakkab Mari ning ühe kaardi peal on kirjas “Ithaka Maria.” Mari vihjab Jesperile, et tegu on Tomi Rahula endise abikaasaga, kuid Jesper ei suuda kohe ära arvata, kellega küll tegu võib olla. Seepeale sõnab Mari, et sellise nimega kutsus Jesper teda ka Austraalias. Mees mõtleb natukene ja suudab lõpuks õige nime ära arvata. 

Peale esimest vooru uurib Taukar Jesperilt, miks too oma kallimat Austraalias Mariaks kutsus. “Sest nad ei suutnud Mari välja öelda,” selgitas Jesper. Seepeale tõdeb saatejuht, et Maria on ju ka ilus rahvusvaheline nimi ja ilmselt on paarile maailmarändamisest kasu olnud. 

Sarnased artiklid