PÕNEV FAKT: mis nimi taheti Birgit Sarrapile sündides panna?

PÕNEV FAKT: mis nimi taheti Birgit Sarrapile sündides panna?

Sel reedel startis järjekordne Karl-Erik Taukari juhitud saade “Tunnen sind läbi ja lõhki”, kus ühe paarina pandi proovile lauljatar Birgit Sarrap koos abikaasa Indrek Sarrapiga. Paar osutus ka selle nädala võitjateks ning pidid viimases voorus vastama isiklikele küsimustele nende suhte kohta. 

Ühe küsimusena pidi Indrek ära arvama, et mis nime taheti Birgitile sündides veel panna peale Birgiti. 

Lauljatar vihjab abikaasale, et nad on omavahel sellest varem rääkinud. “Me oleme olnud seltskonnas, kui see jututeemaks on tulnud. Mina koguaeg arvasin, et isa tahtis mulle seda nimeks panna, aga nüüd hiljuti tuli välja, et hoopis ema tahtis selle nime panna,” sõnab Birgit. 

Taukar avalikustab, et selle nimega on tuntud Eesti bändil ka üks laul. Indrek tunnistab, et tal ei tule kohe üldse meelde. Järgmiseks uurib mees, kas Smilersi bänd oli õige, mille peale Taukar vastab, et oli jah. “Mohhito näiteks,” heidab Indrek nalja, mille peale stuudiopublik ja teised osalejad naerma puhkevad. 

“See räägib sellest, kuidas ühes väikses köögis üksinda…,” vihjab Taukar. “Annika,” pakub seepeale Indrek, mis osutubki õigeks vastuseks.