Põnev! Kas sina tead, kes on teine Liis Lemsalu?

Lauljatar Liis Lemsalu (23), kes võitis saate "Eesti otsib superstaari" neljanda hooaja, on tuntud üleriigiliselt ja tema tegemistest saame me lugeda pea iga päev. Hetkel saab Liisi näiteks näha laulusaates "Laula mu laulu", kus lisaks temale teevad kaasa veel mitmed tuntud Eesti muusikud. Kuid Eestis on olemas veel üks Liis Lemsalu!

Lauljatar Liis Lemsalu (23), kes võitis saate “Eesti otsib superstaari” neljanda hooaja, on tuntud üleriigiliselt ja tema tegemistest saame me lugeda pea iga päev. Hetkel saab Liisi näiteks näha laulusaates “Laula mu laulu”, kus lisaks temale teevad kaasa veel mitmed tuntud Eesti muusikud. Kuid Eestis on olemas veel üks Liis Lemsalu!

Jah, blondipäisel lauljataril on nimekaim, kelle nimi on loomulikult täpselt samasugune! See Liis Lemsalu töötab aga hoopiski tõsisemas eluvaldkonnas – nimelt on ta nooremteadur Tervise Arengu Instituudis ning töötab nakkushaiguste ja uimastiseire keskuse osakonnas. Liis on lõpetanud Tartu Ülikooli ja tal on magistrikraad psühholoogia erialal.

Helistasime Liisile, et temalt kommentaari küsida, ent paraku ei õnnestunud meil seda saada. Teine Liis Lemsalu ei taha tuntust ning ilmselt on ta seda niigi soovitust rohkem saanud, sest tema nimekaim on Eesti üks kuulsamaid lauljaid. Sellegipoolest on huvitav tõdeda, et Eestis on kaks Liis Lemsalu nimelist noort naist ja nad mõlemad tegelevad alaga, mida nad armastavad. 

 

Karin Karu