PÖÖRANE SELFIE: EESTI KUULSUSTE teine perekond

Eesti staarmuusikute koorekiht sõidab sel suvel mööda kodumaad ringi, et anda erinevates paikades meeleolukat kontserti "Laula mu laulu". Pole saladus, et muusiku elutempo on kõike muud kui tavaline ning tihtipeale ollakse teiste lauljatega rohkem koos, kui oma perega. Mõnes mõttes moodustavadki lauljad omaette perekonna.

Eesti staarmuusikute koorekiht sõidab sel suvel mööda kodumaad ringi, et anda erinevates paikades meeleolukat kontserti “Laula mu laulu”. Pole saladus, et muusiku elutempo on kõike muud kui tavaline ning tihtipeale ollakse teiste lauljatega rohkem koos kui oma perega. Mõnes mõttes moodustavadki lauljad omaette perekonna.

Ott Lepland postitas oma Instagrami kontole hiljuti tõeliselt laheda selfie, kuhu on ennast kenasti ära mahutanud Getter Jaani, Karl-Erik Taukar, Tanel Padar, Liis Lemsalu, Juss Haasma ning muidugi Ott ise.

Pildi juurde lisas mees kommentaariks: “Ja saagu Valgus!”. 

Tegu on “Laula mu laulu” suvetuuril tehtud pildiga ning nagu näha, siis igavat elu kodumaised staarid kindlasti ei ela. Mööda Eestit ringi tuuritades veedetakse palju aega koos ning ühist pilti vaadates tuleb tõdeda, et tegu on üsnagi pöörase ja humoorika perega.

Pilti näed ka Oti Instagrami kontolt siin