PROOVIABIELU HELEN: Suguvõsas on meil nõidu olnud küll!

PROOVIABIELU HELEN: Suguvõsas on meil nõidu olnud küll!

Publiku hulgas palju vastakaid arvamusi tekitanud kodumaine hittsari “Prooviabielu” on saade, mille sisu kellelegi ilmselt täna enam selgitama ei pea. Saates osalev, Tartu Ülikoolis õppiv magistrant Helen Kõpp pani Buduaari palvel kirja kümme kõige olulisemat asja oma elus. Loe edasi ja saa teada, milleta naine kuidagi elada ei suudaks. 

Publiku hulgas palju vastakaid arvamusi tekitanud kodumaine hittsari “Prooviabielu” on saade, mille sisu kellelegi ilmselt täna enam selgitama ei pea. Saates osalev Tartu Ülikoolis õppiv magistrant Helen Kõpp pani Buduaari palvel kirja kümme kõige olulisemat asja oma elus. Loe edasi ja saa teada, milleta naine kuidagi elada ei suudaks. 

Heleni elu oluliste asjade nimekiri tuli järgmine:

Auto – võin sõita iga ilmaga igal ajal ükskõik kuhu. Sõita ükskõik millise masinaga ükskõik millisel teel, sest naudin roolis olemist väga. Just see vabadus ja võimalus üksi olla, minna kuhu tahes, on super! Parim leiutis maailmas, ilma milleta ma kindlasti elada ei suudaks. 

Arvuti – arvutis on kõik! Seal on võimalus midagi uut õppida kui ka GTAd mängides aju puhata. Või siis kritseldan midagi joonistada või kirjutan blogi, raamatut, luuletust või laulu. Hämmastav, et nii palju mahub ühte kasti, mille ma kusjuures ise sõbra abiga kokku panin – sellepärast selle üle nii õnnelik olengi.

Hobune – ratsasport on üks põnevamaid asju kehalistest tegevustest. Ratsutamist naudin ma mitmel põhjusel. Esiteks see on ainus trenn maailmas, mille ajal pean ma täielikult endale ja hobusele keskenduma ehk siis mul pole aega muid mõtteid mõlgutada, muidu läheks hobune uitama. Teiseks on imeline tunne juhtida suurt looma vaid oma kehaga. Hobune allub sulle, pisikesele inimesele. 

Unenäod – mul on nii kirkad unenäod, et hoia ja keela! Lisaks on mul võime näha lucid dream’i ehk siis saada unes aru, et näen und ning seetõttu saan kõike enda ümber unes juhtida. Kui uni on teadlik, lähen seal tihti lendama. Mõnikord näen unes mõnda lahendust probleemile, kuid enamasti hoopis väga kirevaid seiklusi. Mõni õhtu ei jõua ära oodata, millal magama saan – tasuta film, mina peategelaseks! 

Muusika – laule kuulates jõuan ma nii paljudele asjadele mõelda: miks artist selle kirjutas? Millest sõnad räägivad? On see laul sügavama sisuga või vaid rahahitt? Millised on laulukirjutaja kogemused? Mida ta edasi annab? Milline on rütm ja bassiliin? 

Ma armastan muusikat ja keskendun sellele nii palju, et muusika ajal on mul näiteks võimatu magada. Nii kui kuskil muusika mängima hakkab, ärkan ma üles. Lemmikstiilid on mul üldiselt dubstep, trap, eks ka EDM üldiselt ning väga samastun Lana Del Rey loominguga (kes muidugi ei ole EDM artist).

Kohv – mõni ei suuda elada Starterita, kuid mina ei taha oma päeva kohvita alustada. Kohv on minu jaoks just hommikujook ning annab mõnusa energia terveks päevaks. Mõni “patt” võib ju inimesel ikka olla. 

Lõhnad – ja mitte vaid parfüümid! Tihti alahinnatud haistmismeel on tegelikult nii informatsioonirikas. Lõhnad annavad nii palju edasi ning aitavad otsuseid vastu võtta – alates paarilise valikust kuni tuttava kodulõhna äratundmiseni. 

Imeline Teadus – ma ei kujuta ette, milline oleks maailm ilma võimaluseta õppida. Ma olen ääretult uudishimulik. Miks me siin maailmas oleme? Kes me oleme? Kuidas sai elu alguse? Kuidas töötab inimese keha? Õnneks see ajakiri rahuldab mingil määral teaduslikus vallas minu suurt uudishimu ning on sellepärast pikalt mu lemmik olnud. 

Raamatud – mul on võimatu minna raamatukokku vaid mõneks minutiks ja ühte raamatut tooma. Tavaliselt tulen raamatukogust ära nagu koormaeesel, endal õnnis nägu peas, ega jõua ära oodata, millal lugema saab. Loen nii ilukirjandust kui ka teatmeteoseid. Kui see võimalik oleks, tahaks kõik maailma raamatud läbi lugeda. Armastan lugemist! 

Esoteerika – erinevaid spekulatsioone esineb selle kohta, kas selgeltteadmine või muud sensitiivsed võimed on üldse tõesed või vaid ettekujutus. Seetõttu on antud teema ka niivõrd paeluv. Sõpradele laon tarokaarte ning kõige õnnelikumaks muudab mind see, et mu ennustamine aitab inimesi! Ise võtan üsna igapäevaselt otsuseid vastu just enda sisetunde ajel. Suurema otsuse puhul kasutan selgeltteadmist või -tundmist, mida see otsus mu elus muudab ning kas tasub teha või pigem tegemata jätta? Suguvõsas on meil küll nõidu olnud ning sensitiivseid kogemusi esinenud. Elame-näeme, äkki mina olengi järgmine nõid!

Buduaar.ee