“PROOVIABIELU” HELEN tegi jahmatava paljastuse oma sünnituse kohta

Tõsielusaatest "Prooviabielu" tuntust kogunud Helen Kõpp sai hiljaaegu koos Kalvi-Kalle Kruusamäega esmakordselt lapsevanemateks. Kuigi koos nad enam ei ole, saab pisitütar Carmen hoolt ja armastust mõlemalt vanemalt, ütles Helen TV3 "Seitsmestele". Heleni sünnitus kusjuures möödus hoopis teistmoodi, kui enamikel esmasünnitajatel.

Tõsielusaatest “Prooviabielu” tuntust kogunud Helen Kõpp sai hiljaaegu koos Kalvi-Kalle Kruusamäega esmakordselt lapsevanemateks. Kuigi koos nad enam ei ole, saab pisitütar Carmen hoolt ja armastust mõlemalt vanemalt, ütles Helen TV3 “Seitsmestele”. Heleni sünnitus kusjuures möödus hoopis teistmoodi kui enamikel esmasünnitajatel.

Nimelt meenutab Helen, kes alles harjub oma uue rolliga, et tema sünnitus möödus nii kiirelt, et isegi Kalvi-Kalle oleks äärepealt hiljaks jäänud. “Kalvi-Kalle tuli minu sünnitusele viimasel hetkel, sest minu sünnitus oli äärmiselt kiire. Ma põhimõtteliselt sünnitasin koridoris.”

Kui enamasti kestab naistel esimese lapse sünnitamine isegi kauem kui 15 tundi, siis Helen tõi oma tütre ilmale lausa poole kiiremini. “Ma sünnitasin vist umbes seitsme või kaheksa tunniga.”

Helen lisab veel, et nad on Kalvi-Kallega sõbrad ja mõlemal on Carmeni elus oma kindel roll mängida.