PROOVIABIELU HELEN tegi Kalvi-Kalle kohta valusa paljastuse

Tõsielusaatest "Prooviabielu" tuntust kogunud Helen Kõpp sai hiljaaegu koos Kalvi-Kalle Kruusamäega esmakordselt lapsevanemateks. Helen oli algusest peale veendunud, et temast saab üksikema, kuid siiski tundus algul, et nad saavad Kalvi-Kallega hästi läbi ning Helen tahtis teda ka lapse sünnituse juurde toetuseks.

Tõsielusaatest “Prooviabielu” tuntust kogunud Helen Kõpp sai hiljaaegu koos Kalvi-Kalle Kruusamäega esmakordselt lapsevanemateks. Helen oli algusest peale veendunud, et temast saab üksikema, kuid siiski tundus algul, et nad saavad Kalvi-Kallega hästi läbi ning Helen tahtis teda ka lapse sünnituse juurde toetuseks.

Nüüd aga pihib Helen, et üksikema olla on väga raske ja paraku Kalvi-Kallelt ta mingisugust toetust ei saa. Kui varasemalt rääkis Helen TV3 “Seitsmestele”, et pisitütar Carmen saab hoolt ja armastust mõlemalt vanemalt, siis nüüd tõdeb naine, et Kalvi-Kalle on tütre suhtes täiesti hoolimatu.

Helen tunnistab, et üksikema on väga raske olla, kuna laps on vaevelnud juba üle kuu aja koolikutes.

Õnneks saab Helen tuge oma tõsieluseriaali kaasosaleja Liisalt, kellega nüüd tihedalt suheldakse, kuna nii Heleni kui Liisa laste sünnivahe on vaid paar nädalat.