PROOVIABIELU KALVI-KALLE otsib Tinderist uut suhet?

Buduaari vihjeliinile saabus lugejalt foto, kust selgub, et tõsielusaatest “Prooviabielu” tuntuks saanud Kalvi-Kalle Kruusamäe on endale Tinderisse konto loonud ning otsib sealt endale kaaslast. 

Tõsielusaates tuttavaks saanud Helen Kõpu ja Kalvi-Kalle vaheline keemia paistis kohe alguses üsna tugevalt silma. Nõnda ei tulnud kellelegi erilise üllatusena, et saate lõppedes just Kalvi-Kalle Heleni väljavalituks osutus.

Paari ühine järeltulija nägi ilmavalgust juunikuu alguses. Heleni ja Kalvi-Kalle suhe sai läbi aga enne, kui naine oma lapseootusest teada sai. 

Hiljuti saatis Buduaarile lugeja foto, kust selgub, et Kalvi-Kalle on endale Tinderisse konto loonud ning ilmselt otsib sealt endale uut kaaslast. Või on tegu hoopiski kättemaksuga? Nimelt tegi mõni aeg tagasi populaarsesse kohtinguäppi konto ka Helen ise, kuid kuna keegi oli tema konto kuvatõmmise meediasse saatnud, pidi naine selle sulgema. “Ei tunne end mugavalt, kui keegi sealt saidilt kangesti mu “kuulsust” taga ajab,” selgitas ta.