PROOVIABIELU LIISA tegi oma tervise kohta šokeeriva paljastuse

7 kommentaari
PROOVIABIELU LIISA tegi oma tervise kohta šokeeriva paljastuse

Kodumaisest tõsielusaatest “Prooviabielust” üleöö kuulsaks saanud tumedapäine Liisa elas ligi kuu aega tagasi läbi šokeeriva olukorra, kus ta kartis lausa oma elu eest. Märtsikuus Statoili bensiinijaamas juhtunu on Liisa tervisele jätnud valusa jälje, millest ta oma blogis ka lähemalt kirjutab.

Kodumaisest tõsielusaatest “Prooviabielu” üleöö kuulsaks saanud tumedapäine Liisa elas ligi kuu aega tagasi läbi šokeeriva olukorra, kus ta kartis lausa oma elu eest. Märtsikuus Statoili bensiinijaamas juhtunu on Liisa tervisele jätnud valusa jälje, millest ta oma blogis ka lähemalt kirjutab.

Nimelt tunnistab Liisa oma blogis, et näiliselt on temaga tänaseks juba kõik korras ning vigastused, mis ta rünnaku tagajärjel sai, on praktiliselt paranenud, ent vaimselt on lood kahjuks pisut teised.

“Olen edasi sama rõõmus ja energiline nagu varem, ainult et paanikahäired on tekkinud. Ei saa enam rahuliku südamega üksinda ringi rännata ja isegi kodus tekib teinekord hirm, kui kuulen koridoris samme. Kusjuures ma polegi peale seda juhtumit eriti kuskil käinud, sest kodust tööle ja vastupidi sõidan ma taksoga ja poes käin üliharva, sest ma väga kodus ei söö oma liikuva eluviisi tõttu. Paar armi on ka juhtumit meenutama jäänud ja püsivad on ka peavalud, mis kestavad veel kindlasti mõned kuud. Eks ma hoian valuvaigistid käekõrval ja katsun hakkama saada,” tunnistab Liisa, et valusat ööd ei ole paraku üldse nii lihtne unustada.

Loe täispikka blogipostitust siin