RABAV KAADER! GRETE KLEIN näitas oma päris juukseid!

RABAV KAADER! GRETE KLEIN näitas oma päris juukseid!

Armastatud näitlejatar Grete Klein, kes on kahtlemata paljude noorte Eesti neidude jaoks lausa stiili- ja iluikoon, postitab oma Instagrami kontole tihtipeale uusi ja põnevaid fotosid, mis kajastavad tema igapäevaseid tegemisi. Loomulikult on huvi keskmes tihtipeale just Grete välimus ning sellega seonduvad muudatused.

Armastatud näitlejatar Grete Klein, kes on kahtlemata paljude noorte Eesti neidude jaoks lausa stiili- ja iluikoon, postitab oma Instagrami kontole tihtipeale uusi ja põnevaid fotosid, mis kajastavad tema igapäevaseid tegemisi. Loomulikult on huvi keskmes tihtipeale just Grete välimus ning sellega seonduvad muutused.

Grete on oma juustega viimaste aastate jooksul üsnagi julgelt eksperimenteerinud, värvides blondid kiharad tumedaks ning nüüd tagasi blondiks. Kuid naise viimast Instagrami kontot vaadates ei jää ilmselt kellelgi märkamata, et Grete juuksed näivad tavapärasest tunduvalt lühemad välja.

Nimelt selgub, et Grete on otsustanud oma juuksepikendustest loobuda – vähemalt ajutiselt. Sellised näevad aga Grete enda juuksed välja.

Pilti näed ka Grete Instagrami kontolt siin