“RANNAMAJA” MERYLIN: õige mees toob kulda

pilt: erakogu

Buduaar

Tõsielustaar Merylin Nau, kes sai tuule tiibadesse "Rannamaja" peosaatest, teab väga hästi, kuidas meestega käituda.

Merylin hindab iseennast ja tõdeb, et kui mehe toodud kingitus talle ei sobi, siis võib sellele järgneda suhte lõpetamine.

Nimelt meenutab Merylin aastaid tagasi ette tulnud olukorda, kus ta tõepoolest meesterahva maha jättis, sest viimane tõi talle ebasobiva kingituse. “Mul oli üks peika-laadne olevus, kes näitas näole siis, kui ilm lubas ning kui saabus minu sünnipäev (olin korraldanud suure majapeo), tuli ka kutt kohale. Olin mõnes mõttes excited, et huvitav, mida ta mulle küll kingib, sest ma polnud varem niimoodi sünnipäevi pidanud ja ikka tahad teada, mis kingiks saad,” meenutab tõsielustaar.

Kingitus oli noormehel küll olemas, kuid Merylini standarditele see ei vastanud. “Reaalselt see tüüp tuleb uksest sisse: ühes käes kolm närtsinud roosi ja pudel kolme eurist veini. Ma vaatasin teda nagu juhm ning mõtlesin, et äkki tuleb midagi veel … Piilusin ta selja taha ja ei midagi. Kõndis uksest sisse ja ma olin nagu …,” muigab ta.

“Sellest teile ka õppetund!  Mu isa on alati öelnud, et õige mees toob kulda ja kes toob pudeli, selle eest jookse. Nii ma siis tegingi. Kui tal sünnipäev tuli, siis jätsin ta tema enda sünnipäeval maha,” meenutab Merylin.

https://www.instagram.com/p/CDgG64AhIMf/