“RANNAMAJA” VIKTORIA ja Hanna: kui peaks millegi pärast piinlik olema, siis see oleks võlts

Sigrid Tamme

Buduaar

Skandaalsest "Rannamajast" tuntud draamakuninganna Viktoria ja kaunis Hanna paljastasid Buduaarile, kas nad midagi saates tehtut kahetsevad. Lisaks paljastasid nad oma tulevikumõtted ja -unistused.

Viktoria sõnul on uus “Rannamaja” hooaeg väga vinge ning ta ei karda midagi. “Kõik, mida me tegime seal saates, tegime ise ja kui peaks millegi pärast piinlik olema, siis see oleks fake. Ise me ju sinna läksime ja ei ole midagi kahetseda,” tunnistavad tüdrukud ühest suust, et võlts oleks oma tegude pärast põdeda.

Mida tüdrukud üldse oma elus kahetsevad? “Midagi polegi, ma ei kahetse asju, mida olen kas teinud või tegemata jätlnud,” tunnistab Hanna. Tüdrukud on kindlad, et nad on veel nii noored ja küll veel tuleb igasugu asju nende teele ette.

Kuulsuse pärast millegi veelgi pöörasema tegemist neiud välja nuputada hetkel ei suuda. “Mul ei ole mingit tungi, et kuulsaks saada,” ütleb Viktoria. Midagi sellist nad kindlasti tegema ei hakka, mida hiljem kahetseks. Ka usuvad neiud, et kõik halb tuleb ringiga tagasi, seega ei maksa midagi sellist juba eos korda saata, mille pärast peaks hiljem halb olema.

Kohtumõistvatest kommentaaridest on Hanna ja Viktoria juba õppinud mööda vaatama ning pikalt teiste arvamusse ei süvene. “Sa säästad iseennast ja oma närve. Kui ma elaks teiste inimeste arvamuse peal, siis ma ei jõuaks elus mitte kuhugi. Tuleb vaadata mööda ja nii lihtne ongi,” kostab Viktoria. Hanna sõnul ta mingeid kommentaare ikka loeb, aga ei jää sinna pikalt süvenema.

Mis on naiste tulevikuplaanid? Millest nad unistavad? Selgub, et päris paigas Viktoria ja Hanna plaanid veel pole ning asjaga ei maksa kiirustada ka. “See teleasi tundub mulle täiega huvitav. Ma pole kunagi oma elus kindlat sihti pannud, väiksemana mul unistusi ei olnud ja elan päev korraga. Tahaks kindlasti tegeleda millegagi, mis mulle reaalselt huvi ka pakub,” on Viktoria veendunud, et sellele on aega mõelda küll ja veel.

“Mina ka ei ole veel päris kindel, mida tulevik toob, aga olen kunagi mõelnud, et tahaks saada kriminaaluurijaks, politseiks või arstiks. Mulle meeldib, kui on natukene ekstreemsust. Põnevus huvitab mind,” paljastab Hanna.