ESMASPÄEVAL STARTIVA “RANNAMAJA” staar istub juba trellide taga!

ESMASPÄEVAL STARTIVA “RANNAMAJA” staar istub juba trellide taga!
TV3

Kõmulise reality show teine hooaeg pole veel ekraanilegi jõudnud, aga juba ümbritsevad selle staare skandaalid. Üks Rannamaja peaosalistest jääb kõrvale kogu hooaja avapaugu melust, sest istub praegu trellide taga.

Kui “Rannamaja” avapeolt puudus üks peaosalistest Oskar Süvari, tekitas see kõigis küsimusi.  TV3 programmijuht Raimo Kummer jääb kommenteerides napisõnaliseks: ”Oleme teadlikud, et Oskar viibib kinnipidamisasutuses, kuid see on kogu info, mida teame.”

Oskar on 23-aastane Tallinna noormees, kes on hiljuti lõpetanud välistudengipõlve Taanis. Ta peab end väga mitmekülgseks inimeseks, kel on palju huvisid, millest suurim on muusika. Vaba aega veedab Oskar sõprade seltsis, muusikat kuulates või kunsti nautides. Talle pakub inspiratsiooni kohtuda uute inimestega ja neid tundma õppida.  Sel korral aga on noormehe mitmekülgsus talle karuteene teinud ja ta trellide taha viinud.

Buduaarile laekunud vihjete kohaselt on noormees ka varem seadusevastaselt käitunud ning kriminaalkorras karistatud.  Praegu viibib Oskar kinnipidamisel, mille põhjustas kuuldavasti kanepiga hangeldamine.

Oskari ja teiste Rannamaja teise hooaja kangelaste suvistele seiklustele saad aga kaasa elada juba algaval nädalal.  Hooaja avaosa jõuab Go3 platvormile esmaspäeval, 24.augustil, TV3 eetris alustab ”Rannamaja” 2.septembril.