RÄPPAR BEEBILÕUST tegi oma eraelu kohta rabava paljastuse

RÄPPAR BEEBILÕUST tegi oma eraelu kohta rabava paljastuse

Kurikuulus räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing on juba mõnda aega vabaduses viibinud ning tema elu kulgeb samas taktis tumedapäise kaunitari Ingrid Männiga, kelle hellitusnimeks on muuseas Kopli Krahvinna. Ent mida paljud ei tea, on see, kuidas need kaks inimest teineteist üldse leidsid.

Kurikuulus räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing, on juba mõnda aega vabaduses viibinud ning tema elu kulgeb samas taktis tumedapäise kaunitari Ingrid Männiga, kelle hellitusnimeks on muuseas Kopli Krahvinna. Ent mida paljud ei tea, on see, kuidas need kaks inimest teineteist üldse leidsid.

Selgub, et Andrus ja Ingrid kohtusid esmakordselt ühisel peol, kuid suhtlus sai alguse juba varem, mil Ingrid räppariga ise ühendust võttis, vahendab Kroonika.

Nimelt tahtis Ingrid (24) endale tätoveeringut ning otsustas, et just Beebilõust peaks olema see mees, kes talle selle teeb. Nii kirjutaski Ingrid ise Andrusele, kuid saatuse tahtel jäi tol korral tätoveering siiski tegemata. Mõni aeg hiljem kohtusid nad peol ning sealt kõik alguse saigi.