RÄPPAR COOL D: „Pime usaldamine peab olema ikka väga hästi põhjendatud!“

„Oleksin kurikavalalt ja halastamatult õel, et teada saada, mis tunne see on,“ vastab Priit Kolsar ehk räppar Cool D küsimusele, mida ta teeks, olles üheks päevaks naine. Just naistest, suhetest ja sellest, mille peale käib mehe käigukastis jõnks, me seekord räägimegi!

Mis on naistega suhtlemise juures kõige olulisem ja mis kõige keerulisem?

Kõige olulisem on see, et naisel on alati õigus, isegi siis, kui tal ei ole õigus. Kõige keerulisem on mehel selle teadmisega leppida.

Milline on naiste juures suurim turn-off, milline suurim turn-on?

Kuigi üldiselt on suurim turn-off liigne pealetükkivus, see mõnikord harva isegi töötab. Aga ka väga ihara naise puhul võib tema suust tulev jutt kogu ürituse ära nullida. Ahjaa, liiga mehestunud naine ka. Suurim turn-on on tõmmu sõstrasilmne brünett kergelt salapärase naeratusega, mispeale käigukastis käib korraks jõnks. Mind mõjutab ka väga palju see, mida naine kannab.

Kuidas sulle tundub, kas mehed õpivad ajaga (naiste) mõtteid lugema?

Kindlasti õpivad, aga paraku teevad naised vahetevahel upgrade‘i.

Kui romantliseks meheks sa end ise pead ehk kui sageli kingid lilli ja ütled naisele need kolm kaunist sõna?

Kindlasti on sellel alal kõvasti tegijamaid ning mul on veel palju õppida.

Millised on need viis asja, mida iga naine peaks meeste kohta teadma?

Naised teavad juba nii ehk naa kõike ja kui on midagi, mida nad ei tea, siis ilmselt polegi vaja.

Kuidas lahkuminekust üle saada?

Oleneb lahkuminekust, aga üldiselt aitab ikka vana hea „uus ja huvitav kaaslane.“ Eelmist suhet taga nutma jääda on nagu mõttetute vanade asjade kogumine – ühel heal päeval viskad need ruumipuudusel ikka minema.

Milline on parim viis leppimiseks?

Mõnikord on parim viis näiteks mõni asjaosalistest mittesõltuv kuid ühendav, kolmandate osapoolte tingitud sündmus. Teinekord tuleb kõvasti sõnu süüa ja „tõsiselt“ alistuda.

Mis saab suhtele kõige kiiremini saatuslikuks?

Kui suhte üks või mõlemad osapooled pole enam need, kes nad olid tutvudes.

Milliseid omadusi sa naiste juures kõige rohkem imetled ja hindad?

Iseseisvust, abivalmidust, usaldusväärsust, hoolitsemist enda ja oma elukeskkonna eest.

Kas oled nõus väitega, et armuvalu, armastus ja naised inspireerivad? Oled sa neist ainest saanud ja ka ise tekste kirjutanud?

Kindlasti inspireerivad, ja mida võimsam emotsioon, seda suurem inspiratsioon. Aga tulemus ei pruugi alati samal teemal olla. Võid ju teatud tundeid enda sees hoides ja alla surudes neid aastaid koguda ja siis kogu emotsiooni hoopis muudmoodi välja elada. Mõni hakkab tööle, mõni jooma, mõni läheb tapab kellegi ära – mis iganes. Varasemas loomingus on mu mitmed lood inspireeritud teismeea kokkupuudetest vastasugupoolega, näiteks seeria lugudest „Tütar üksi kodus“ jne. Aga ma olen reaalsest elust kasutanud pigem pisikesi detaile ja fragmente, terviklikult pole üht lugu ühelegi reaalsele sündmusele üles ehitanud. 

Kui saaksid olla üks päev naine, mida sa teeksid?

Ilmselt kasutaksin ära kõiki naiseks olemise privileege, tõenäoliselt üritaks ka mõne mehe kiirelt varandusest tühjaks teha. Oleksin kurikavalalt ja halastamatult õel, et teada saada, mis tunne see on.

Milline on olnud sinu suurim õppetund paarisuhetes?

Pime usaldamine peab olema ikka väga hästi põhjendatud.

Milline on kõige hullumeelsem/romantilseim tegu, mida oled naise tähelepanu võitmiseks teinud? Meenuta mõnd lahedat seika!

Kuna ma olen maksimalistlikult keskpärane tegelane, siis ilmselt liigne otsekohesus, mis mõnikord ka sihile on viinud, on minu puhul juba piisavalt hullumeelne tegu.

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar jaanuar – veebruar 2019.