RASKE HAIGUSEGA VÕITLEV STIG RÄSTA sai imelise uudise!

3 kommentaari
RASKE HAIGUSEGA VÕITLEV STIG RÄSTA sai imelise uudise!

Muusik Stig Rästa ei tee enam saladust sellest, et ta põeb rasket haigust, mis diagnoositi tal enam kui kümme aastat tagasi ning selleks on ravimatu Addisoni tõbi. Eelmise aasta lõpus rääkis Stig oma haigusest ja võitlusest depressiooni-, ärevushäirete ja paanikahoogudega ning sellest, kuidas ta sellest mustast august välja tuli.

Muusik Stig Rästa ei tee enam saladust sellest, et ta põeb rasket haigust, mis diagnoositi tal enam kui kümme aastat tagasi ning selleks on ravimatu Addisoni tõbi. Eelmise aasta lõpus rääkis Stig oma haigusest ja võitlusest depressiooni, ärevushäirete ja paanikahoogudega ning sellest, kuidas ta sellest mustast august välja tuli.

Tänaseks on Stigi elus aga palju asju muutunud ja seda õnneks paremuse poole. Kõige parem uudis on kahtlemata see, et Stig saab sel sügisel esmakordselt isaks! Nimelt saavad Stig ja tema elukaaslane Karina Vesman lapse. 

Stig tegi postituse oma Facebooki lehele, kus ta kirjutas: “Me veel ei tea, kas poiss või tüdruk, aga sügisel ta igatahes tuleb.”

Vaata lõbusat pilti, mille saatel Stig isakssaamisest teada andis, siin

Palju õnne noortele ka Buduaari poolt!