Rubriik 7: Seitse asja, mida sa ei teadnud Lauri Pedaja kohta

Rubriik 7: Seitse asja, mida sa ei teadnud Lauri Pedaja kohta

Andekas näitleja ja juuksur Lauri Pedaja (27) mängib koos Kristjan Kasearuga lõbusas teleseriaalis “Köök”. Peagi aga pakib Lauri kohvrid ning põrutab Austraaliasse, et avastada maailma ja saavutada uusi eesmärke – üheks neist on asuda tööle oma lemmikjuuksuri Kevin Murphy salongi.  Palusime Lauril osaleda Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus staaridel tuleb lõpetada humoorikad laused.

Andekas näitleja ja juuksur Lauri Pedaja (27) mängib koos Kristjan Kasearuga lõbusas teleseriaalis “Köök”. Peagi aga pakib Lauri kohvrid ning põrutab Austraaliasse, et avastada maailma ja saavutada uusi eesmärke – üheks neist on asuda tööle oma lemmikjuuksuri Kevin Murphy salongi. 

Palusime Lauril osaleda Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus staaridel tuleb lõpetada humoorikad laused.

Allpool on välja toodud Lauri lõbusad lauselõpud:

Minu külmkapist ei puudu kunagi… piinlik tunnistada, kuid alkohol. Kõik muud tooted lähevad vanaks, kui alkohol see sindrinahk ei aegu nii kiiresti.

Alkoholi tarbisin viimati… nädalavahetusel, laupäeval, saunaõlle tegin.

Kooseluseaduse kehtestamine Eestis… absoluutselt. Sellest on kuidagi homoseadus tehtud, kui see ei mõjuta ja ei puuduta ju ainult homoseksuaalseid inimesi. Eesti vabariigi põhiseadus ju ütleb, et kõik inimesed on seaduse ees võrdsed. Milles biif? Sellega ju asi ammu otsustatud.
Mulle on kogu sellest jäänud mulje, et üritatakse selle aplaava varjus mingi salakavalam asi kusagil läbi suruda. Vandenõuteoreetik mõtleb ikka teises suunas.

Minu suurim nõrkus… on hea toit ja ilusad naised.

Viimane asi, millele raha kulutasin
…. Ostsin poest süüa just 30 mintsa tagasi.

Lemmiksöök
….. veise sisefilee on kuidagi väga südamelähedaseks saanud. Ja loomulikult pannkoogid emme moodi.

Olen kõige õnnelikum siis, kui… mul ei ole enda ees, endale võlgu. Kui kõik kohustused on täidetud ja lahtised otsad kinni tõmmatud.

 

Karin Karu