Saatejuht Kairi Rondo katsetab uut looduskosmeetikat

Saatejuht Kairi Rondo katsetab uut looduskosmeetikat

Ekstreemsporti armastav saatejuht Kairi Rondo on alati pigem mehelikest hobidest huvitatud olnud, ent sellegipoolest on tegu läbi ja lõhki naiseliku naisega, kes ei saa läbi ilma kosmeetika- ja ilutoodeteta. Blondipäine kaunitar rääkis meile, milliseid tooteid ta igapäevaselt kasutab! Lisaks uurisime, kui tihti tuleb Kairil ette seda, et ta meigiga magama läheb ning mil määral mõjutab meigi kandmine tema enesekindlust.

Ekstreemsporti armastav saatejuht Kairi Rondo on alati pigem mehelikest hobidest huvitatud olnud, ent sellegipoolest on tegu läbi ja lõhki naiseliku naisega, kes ei saa läbi ilma kosmeetika- ja ilutoodeteta.

Blondipäine kaunitar rääkis meile, milliseid tooteid ta igapäevaselt kasutab! Lisaks uurisime, kui tihti tuleb Kairil ette seda, et ta meigiga magama läheb ning mil määral mõjutab meigi kandmine tema enesekindlust.

Kairi kasutab ainult naturaalset kosmeetikat ning tema meigikoti sisu pärineb põhiliselt ökopoodidest. “Varem kasutasin vaid ühe looduskosmeetikabrändi tooteid, aga nüüd katsetan julgelt ka kõiki uusi asju. Näiteks erinevad orgaanilised põsepunad on väga mõnusad ja mesilasvaha sisaldavad huuleläiked meeldivad mulle samuti. Kõige olulisem on, et tegu oleks puhaste toodetega, mis ei sisalda keemiat. See kehtib ka toidu puhul! Üritan elada nii, et tarbin võimalikult vähe keemiat nii seespidiselt kui ka välispidiselt,” tõdeb ta.

Naisi, kes end ilma meigita enesekindlalt tunnevad ning seda ka avalikkuse ees, on vähe. Meik lisab enesekindlust ja see kehtib ka Kairi puhul. “Nii see on tõesti, et tunnen end meigiga kuidagi paremini. Samas ma ei eelda, et ma peaksin iga päev paksu meigikihi all olema! Minu puhul piisab, kui panen põsepuna peale ning pisut huuleläiget ka – see muudab ilme värskemaks. Mõnele piisab ka ainult ripsmetušist ja kohe on nii-öelda nägu peas. Eks see oleneb inimesest,” muigab Kairi.

Meigiga magama minek on patt, mida teevad paljud. Kuidas on lood Kairiga? “Eks seda on ikka ette tulnud, aga õnneks on mul väga mugavad meigieemaldussalvrätikud, seega ei pea palju vaeva nägema, et meik maha võtta. Hommikul on palju parem puhta näoga ärgata.”

Karin Karu