Saatejuht Kirsti Timmer kannab ehteid, millel on eriline mõju ja väärtus

Saatejuht Kirsti Timmer kannab ehteid, millel on eriline mõju ja väärtus

On naisi, kes kannavad iga päev erinevaid kõrvarõngaid, sõrmuseid, kaelakeesid ning naisi, kes aastast aastasse ühtesid ja samasid ehteid kannavad. Viimasel juhul on tegu ehetega, millel on kandja jaoks erilisem tähendus ja väärtus kui lihtsalt iluvidin. Saatejuht Kirsti Timmer on üks sellistest naistest. Milliseid ehteid Kirsti kannab ja kuidas need temani jõudnud on, sellest loe juba allpool!

On naisi, kes kannavad iga päev erinevaid kõrvarõngaid, sõrmuseid, kaelakeesid, ning naisi, kes aastast aastasse ühtesid ja samasid ehteid kannavad. Viimasel juhul on tegu ehetega, millel on kandja jaoks erilisem tähendus ja väärtus kui lihtsalt iluvidin. Saatejuht Kirsti Timmer on üks sellistest naistest. Milliseid ehteid Kirsti kannab ja kuidas need temani jõudnud on, sellest loe juba allpool!

Kõikidel ehetel, mida Kirsti kannab, on eriline tähendus. “Gümnaasiumi lõpetamisel kinkisid vanemad mulle sõrmuse, mille mina nüüd omakorda oma tütrele tema gümnaasiumi lõpupäeval edasi kinkisin. Minul endal on kaks väga olulist sõrmust ja need ongi ainsad, mida ka igapäevaselt kannan. Mõlemad on hõbedast, ühel kuukivi, teisel päikesekivi. Ehk siis öö ja päev. Need kinkis mulle minu elukaaslane meie kooselu 15 aastapäeval,” räägib Kirsti.

Lisaks sõrmustele omavad Kirsti jaoks erilist tähendust ka sõprade kingitud kõrvarõngad ning Hispaaniast pärit ainulaadne kaelaehe. “Sõbrad kinkisid mulle sünnipäevaks kuukivi kõrvarõngad, mis sõrmustega ilusti kokku sobivad. Mina omakorda leidsin Hispaania reisilt hõbedast kuukiviga kaelaehte, kunstnikutöö, kus kivi ümbritseb päikesemärk. Kes nendest kombinatsioonidest aru saab, see saab. Need on sellised minu ehted,” tunnistab Kirsti, kes suvalisi kulinaid endale külge riputada ei armasta.

Kirstil on kodus ka selliseid ehteid, mida ta kannab vaid siis, kui ta neid vajab! “Mul on mõned ruuniloitsuga kaelakeed ja Tbilisi kirikust ostetud kaelaskantav rist, need ehted omavad minu jaoks kindlat ja olulist tähendust. Ja siis on mul üks valgest kullast Chopardi seitsmeteistkümne teemantiga kaelakee, mis samuti on minu jaoks tähtis,” tõdeb Kirsti, et talle meeldivad pigem tähendusega ehted, mida ta ei kanna niisama, vaid millel on mõju ja oma kindel jutt rääkida.

Karin Karu

Sarnased artiklid