Saatejuht Liina Randpere: minu tselluliit ei paista välja

Buduaari lõbus ja naiselik rubriik "Buduaari iluankeet" paljastab nii mõndagi huvitavat tuntud naiste kohta. Teemad, mida siinkohal käsitleme, puudutavad naise keha ja ilu! Küsimustele vastavad tuntud Eesti naised ning sel korral vastas küsimustele aeroobikatreener, saatejuht ning raadiohääl Liina Randpere. 

Buduaari iluankeet: Liina Randpere

Buduaari lõbus ja naiselik rubriik “Buduaari iluankeet” paljastab nii mõndagi huvitavat tuntud naiste kohta. Teemad, mida siinkohal käsitleme, puudutavad naise keha ja ilu! Küsimustele vastavad tuntud Eesti naised ning sel korral vastas küsimustele aeroobikatreener, saatejuht ning raadiohääl Liina Randpere. 

Buduaari iluankeet: Liina Randpere


Kehaosa, mida ma enda juures enim armastan – tegelikult armastan ma 95% oma kehast ja väga raske on eraldi midagi esile tuua või rõhutada. Ma olen oma kehaga väga rahulolev naine.

Kehaosa, millega ma kõige vähem õnnelik olen – paraku olen ma geenidega kaasa saanud soodumuse tselluliidi tekkeks. Teen palju trenni, aga reite sisepiirkonnas seda apelsinikoort meenutavat nahka natuke ikka on. Positiivne on see, et ma ei näe seda ise, sest see on selja taga, seega ma ei tee sellest endale üldse probleemi. Ja eks veel intensiivsema trenniga saaks ka sellest natukesest lahti.

Tunnen end kõige seksikamana (riietus) – pidulikus õhtukleidis, mis rõhutab figuuri ning ei ole liiga paljastav. 

Hommikul kulub mul enda lille löömiseks – kui ma ärkan kell 5 hommikul ja pean 5.30 raadios tööl olema, siis täpselt need 30 minutit mul aega lähebki. Aga kui mul on rohkem aega ja mõni üritus ootab ees, siis kulub mul rohkem aega.

Comfort food – vot minuga on sellised lood, et kui mul on tuju ära või ma olen närvis, siis ei taha ma üldse süüa. Toiduga pole ma ennast kunagi nii-öelda lohutanud. Süüa tuleb ikka siis, kui kõht on tühi. Erilistel puhkudel armastan end premeerida mereandidega või näiteks ideaalselt küpsetatud veisesisefileega, mis peab keskelt pisut verine jääma. Ka idamaised vürtsikad toidud meeldivad mulle väga. Magusat ei armasta üldse!

Viimane iluost – ostsin endale hiljuti lahedaid ehteid, millel on eriline ravitoime. Need on looduslike kividega ehted ja näevad väga vinged välja.

Minu ilunipp – number üks on uni ja nüüd, mil ma olen 30aastane, siis olen aru saanud, et tegelikult võiks vahel ka mõnda kortse ennetavat protseduuri oma näonahale teha lasta. Käisin ja proovisin mõni aeg tagasi esimest korda 4D lasernoorendust, eks näis, kas ja kuidas see mõjub. 

Olen oma praeguse kehakaaluga (rahul/mitterahul) – väga rahul, olen ideaalkaalus. See pole minu jaoks probleem, sest ma pean ju üheksa korda nädalas trenne andma, seega füüsiline koormus on mul korralik ja tänu sellele pole ka lisakilodega muret.

Karin Karu