Sandra Daškova hiiglaslik garderoob: 60 kleiti, 40 paari kingi …

Naised saab rõivaeelistuste põhjal jagada üldjoontes kahte leeri - need, kes armastavad teksaseid ja madalaid jalatseid ning need, kes kannavad pea iga päev kleite ja kontsaga kingi. Kumba varianti mehed seksikamaks peavad - see on puhtalt maitse küsimus ja mis seal salata, ilu on vaataja silmades.

Naised saab rõivaeelistuste põhjal jagada üldjoontes kahte leeri – need, kes armastavad teksaseid ja madalaid jalatseid ning need, kes kannavad pea iga päev kleite ja kontsaga kingi. Kumba varianti mehed seksikamaks peavad – see on puhtalt maitse küsimus ja mis seal salata, ilu on vaataja silmades.

Uku Suviste kallim Sandra Daškova on alati armastanud naiselikke kleite, ent see ei tähenda, et tema garderoobis teksaseid ei leiduks. “Teksapükse on mul umbes 20 paari või natuke rohkem, aga mis kleitidesse puutub, siis neid on mul tunduvalt rohkem, üle 60 ma arvan. Minu suurimaks nõrkuseks on maani kleidid,” tõdeb Sandra, kes tunneb end kõige naiselikumalt just kleiti kandes.

Kõige suurem nõrkus on Sandral aga kontsaga kingade vastu! Kui tema käest küsida, millele oleks ta nõus rohkem raha kulutama, kas kleitidele või kingadele, siis vastuseks on kingad. “Oi, mulle meeldivad kingad ja üldse kõik kontsaga jalanõud. Neid on mul umbes 40 paari. Samas ostmisega ma väga ei kiirusta. Kui näen poes midagi, mis väga meeldib, siis võtan endale paar päeva mõtlemisaega ja kui siis ikka tunnen, et väga tahan seda, lähen poodi tagasi ja kui see ese on alles, siis järelikult oligi see mulle mõeldud,” tõdeb Sandra.

Elukaaslase Uku silmis näeb Sandra hea välja nii kontsakingades kui ka tennistes. “Naiselikuks teeb naise naiselik olemine, ei olene see, kas sul on jalas kontsad või tennised. Naiselik naine suudab kanda välja kõik!”

Igapäevaselt kannab Sandra pigem madalaid jalatseid, sest nendega on lihtsalt mugavam. “Ma käin väga palju jalgsi, seega madalad jalanõud on lihtsalt praktilisem ja mugavam valik.”

Kui aga ees ootab pidulikum sündmus, siis pole mingit küsimust – Sandra paneb jalga kingad. “Kingad annavad ilusa rühi, aitavad rõhutada naiselikkust ja muudavad iga outfit’i imeliseks,” tõdeb naine.

Karin Karu