SANDRA VABARNA leidis hea viisi, et enda vaimse ja füüsilise tervise eest hoolitseda

pressimaterjalid

Buduaar

"Natuke rohkem kui aasta tagasi oli mul selline vaimne täiesti kokku kukkumine. Ma kolm päeva ei suutnud voodist üles tõusta ja üldse nii füüsiliselt kui ka vaimselt olin täitsa katki. Siis ma sain aru, et midagi peab muutuma," rääkis muusik Sandra Vabarna "Ringvaates", miks ta hakkas ärkama kell viis hommikul.

Esimese asjana sai Sandra aru, et tema uni ei olnud kvaliteetne ja ta ei saanud piisavalt magada. “Ma otsustasin, et hakkan kaheksa tundi magama.” Kuna Sandra poeg on veel pisike, siis otsustas ta hakata ta enne last ärkama, et hommikuti enda jaoks aega võtta. Nii leidis muusik, et 4.30 on parim aeg ärkamiseks, et päris enda asjadega tegeleda – joogat teha, lugeda, päeva planeerida. “See kõik toetab suures pildis minu nii vaimset kui füüsilist tervist,” avaldas naine.

Tänu uuele rütmile tunneb muusik, et on palju õnnelikum, puhanum ja rahulikum. Tänu hommikusele rutiinile jõuab naine ka palju rohkem teha ning ära on jäänud pidev niiöelda tulekahjude kustutamine. Magama läheb Sandra umbes kella kaheksa paiku, pannes enne lapse magama ja siis sättides ka ise voodisse.