SÄRISEVALT KUUM VIDEO! Tanel Padari pilk paljastab nii mõndagi

SÄRISEVALT KUUM VIDEO! Tanel Padari pilk paljastab nii mõndagi

Eesti esirokkar Tanel Padar võttis koos modellist pruudi Lauren Villmanniga hiljuti vastu põneva väljakutse. Nimelt osalesid nad teksafirma Denim Dream reklaamikampaanias. Nüüd jagas Tanel eksklusiivset sneak peak‘i läbi sotsiaalmeedia ka oma fännidega. 

Romantiline videosessioon toimus 40ndate USA bistroo stiilis söögikohas ning Tanel ja Lauren kehastasid armunud paari. Ilmselgelt polnud armunute kehastamine nende jaoks suur väljakutse, sest kuna tegu on niivõrd värske suhtega, jagub neil nagunii silmi vaid teineteise jaoks ning kõnealune video on selle elavaks tõestuseks. 

Tanel vaatab videol oma pruuti niivõrd armunud pilguga, et pole ime, kui kohe-kohe nende vahel südamed ringi lendleksid, ning ka Lauren kingib peigmehele südamlikke pilke. Noorte vahel on tunda särinat ja keemiat ning ka Taneli fännid kirjutavad kui ühest suust, et armunuid on üliarmas koos vaadata. 

“Olen seda videot mitu-mitu korda vaadanud. No küll teeb meele rõõmsaks ja päeva helgeks. Armastus on imeline asi,” kirjutas üks. 

“Super äge video ja milline armastus seal pilkude vahel,” kommenteeris teine. 

Vaata altpoolt kõnealust videot ja veendu noorte armastuses ka ise. 

A post shared by Tanel Padar (@tanelpadar) on