Selgeltnägija Hannes Vanaküla vastab: kas Ebola jõuab Eestisse?

Selgeltnägija Hannes Vanaküla vastab: kas Ebola jõuab Eestisse?

Kas ebola viirus jõuab Eestisse? Või peaksime me muret tundma hoopis selle pärast, mida Venemaa president Putin salaja plaanib – kas Venemaa on meile ohtlik? Selgeltnägija-ravitseja Hannes Vanaküla andis Buduaarile omapoolsed vastused täpselt nendele küsimustele.

Kas Ebola viirus jõuab Eestisse? Või peaksime me muret tundma hoopis selle pärast, mida Venemaa president Putin salaja plaanib – kas Venemaa on meile ohtlik? Selgeltnägija-ravitseja Hannes Vanaküla andis Buduaarile omapoolsed vastused täpselt nendele küsimustele.

Küsimuse peale, kas Ebola jõuab Eestisse, vastab Hannes: “Nõiana vaadates näen, et Ebola viirusel ei ole Eestis kohta. Sellel poleks nagu areaali, aga näiteks Inglismaal võiks see viirus levida, seal on tee täitsa lahti. Vaimse pildi järgi pole meil põhjust karta, isegi kui mõni hull läheb seal neegrit patsutama, siis meile siin see edasi ei kandu, kuna meie looduslik foon ei lase viirusel levida. Õnneks on meil eestlastel üks hea trump – me oleme külmad ja ei käperda teineteist, seega see viirus meil siin praktiliselt paljuneda ei saa,” kommenteerib Hannes.

Rääkides aga Venemaast ja Putini plaanidest – kas eestlased peaksid olema mures? “Kui ma vaatan Venemaad ja Putini alateadvust, siis sealt oleks nagu Eesti välja lõigatud. Inimkeeles tähendab see, et Putinil pole lihtsalt huvi Eestiga jännata. Seega ma ei näe ohtu Venemaa poolt. Küll aga on meil riigisiseselt suur oht,” tõdeb Hannes.

Milline oht meid siis varitseb? “Riik nagu iga maailm, baseerub kolmel postulaadil. Praegu ma näen, et Eesti riigil oleks justkui üks postulaat purunenud. Pildi järgi üks kolmandik Eestist elab rõõmsalt vanaviisi edasi, teine kolmandik hävineb ja kolmas kolmandik tunneb ennast häirituna. Kahjuks ma ei ole veel välja nuputanud, mis osa meil lagunema hakkab. Ma kahtlustan, et see on seotud rahva heaoluga. Nagu ma olen kuulnud, siis sotsiaaltöötajad kurdavad, et neil pole enam jõudu hoolitseda santide ja pensionäride eest, seetõttu on prognoositav löök sinna sektorisse. Need, kes puutumatuks jäävad, on rikkurid. Häirituna võivad ennast tunda poliitikud. Kokkuvõtteks soovitan keskenduda sisemistele, mitte välistele probleemidele. Ei ole mõtet riigile toetuda, soovitan ise enda ressurssidega hakkama saada,” soovitab Hannes.

 

 

Hillar Kohv