Selgeltnägija Marilyn Kerro soovitus, kuidas elada!

Selgeltnägija Marilyn Kerro soovitus, kuidas elada!

Eesti võimsaim naissoost selgeltnägija Marilyn Kerro, kes hetkel Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovis” teist korda heitlust peab, aitab hea meelega kõiki, kes temalt abi paluvad. Paraku aga on abivajajaid tunduvalt rohkem kui Marilynil aega, seega jagab ta aegajalt kasulikke soovitusi ka oma Facebooki lehel, mis kannab nime Marilyn Kerro Fanpage.

Eesti võimsaim naissoost selgeltnägija Marilyn Kerro, kes hetkel Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovis” teist korda heitlust peab, aitab hea meelega kõiki, kes temalt abi paluvad. Paraku aga on abivajajaid tunduvalt rohkem kui Marilynil aega, seega jagab ta aeg-ajalt kasulikke soovitusi ka oma Facebooki lehel, mis kannab nime Marilyn Kerro Fanpage.

 

Mõni aeg tagasi tegi Marilyn oma lehele uue sissekande, kus ta jagab õpetussõnu teemal, kuidas inimene ennast ise aidata saab.  

Allpool saad lugeda Marilyni kirjutist, mis kannab pealkirja “Kirjutame”:

Kirjutame..

Kuna teid kõiki, kes minu abi ootavad, on palju ning teie kõigini ma ei jõua, siis proovin anda endast nii palju, et läbi enda kogemuste aitan ja õpetan, kuidas saate ise end aidata!

Olen juba noores tüdrukueas armastanud oma mõtteid paberile panna. Minu jaoks on see alati olnud lihtne viis lahendada ise sel moel oma sisemisi konflikte, väljendada emotsioone, nii häid kui halbu. 
Kas on tuttav tunne, et vahel hoiame palju endasse, suutmata end õigesti väjendada kellelegi… suutmata leida hetkel õigeid sõnu… vahel jälle ei tahagi seda, sest vahel on hea olla oma mõtetega endamisi. 
Saage tuttavaks minu igapäevase tegevusega. Kirjutamine! Mul on mitu sellist märkmikku, kuhu panen oma mõtted, soovid, emotsioonid ja ka õpetused kirja… viimased sisalduvad just selles unikaalses märkmikus, mis jääb perekonnapärandisse.
Miks kirjutamine on hea? Sest sa võid kõigest kirjutada, tundmata piinlikkust, see on rahustav, sa keskendud… kirjutamisel on nii palju häid omadusi. Teate, miks kirjutamine aitab? Kirjutamisega sa lased endast välja kõik sinna kogunenud ja kinni jäänud erinevad emotsioonid, eelkõige negatiivsed. Me kogeme igapäevaselt meeletult, samasvõrdselt ka kogume! Hing ei kannata raskusi, hing tahab olla vaba… muredest ja rõhumistunnetest… Jah, hing tahab kogeda, kuid mitte negatiivset energiat aastaid kinni endas hoida. Siit ka tulevad väga paljud haigused, mis saavad meile ligi pelgalt seetõttu, et meis on palju allasurutud viha, mida endas kaua kinni hoida ei tohiks, kui üldse. Aga inimesele meeldib miskipärast vaikselt kannatada ja endas hoida kõike. Vale, vale, vale! 
Minu sõnum Teile… hakake kirjutama. Kirjutage kõigest, mis vaevab hinge, mis teile rõõmu teeb, millest tahate vabaneda, mida te oma ellu veel tahate jne. Elu ei ole keeruline, millegipärast seda mõeldakse ja elatakse keeruliseks. Laske läbi voolata uuel energial, uutel võimalustel! Vabane negatiivsest enda sees! Ela tänases! Armasta! Usaldage end! 

Kerget sulge teile, sõbrad!
Teie Marilyn