Maailmakuulus tervendaja ja selgeltnägija Veet Mano on India legendaarse müstiku OSHO õpilane ja endine sõber. Eestlased teavad teda kindlasti ka tänu saatele "Appi tuleb selgeltnägija". Aastaid on ta tegutsenud ka Eestis ning aidanud inimestel leida lahendusi keerukatele probleemidele nii tervise- kui ka hingeelu valdkonnas. Nüüd aga süüdistatakse teda kelmuses. Maailmakuulus tervendaja ja selgeltnägija Veet Mano on India legendaarse müstiku OSHO õpilane ja endine sõber. Eestlased teavad teda kindlasti ka tänu saatele "Appi tuleb selgeltnägija". Aastaid on ta tegutsenud ka Eestis ning aidanud inimestel leida lahendusi keerukatele probleemidele nii tervise kui ka hingeelu valdkonnas. Nüüd aga süüdistatakse teda kelmuses. Nimelt usub reporter Katrin Lust, et Veet Mano tõeline pale on hoopis teine ning et ta teenib heausklike eestlaste pealt sadu tuhandeid eurosid. Veet Mano ravis ka varalahkunud blogijat Kadri Luike ning mehe sõnul oli tegu kurva juhtumiga, kus tema aidata ei saanud, sest Kadri ei soovinudki abi ja ei soovinud ka ise ennast aidata. Blogija Kadri Luik lahkus siit ilmast selle aasta varakevadel ning nüüd selgub, et tema ravitseja Veet ei tundnud naise surmale põrmugi kaasa. Katrin Lust otsustas uurida tervendamisäri varjupoolt ja näidata eestlastele tõde. Tegu on delikaatse teemaga, kus neutraalseks jääda on raske ning piiri õige ja vale vahel eristada pole samuti kergete killast. Kas Veet Mano on ravitseja või edukat äri ajav soolapuhuja?
Janika Koch-Mäe — FOTO: Virko Veskoja Nipinurk VIDEO! Tahad suvel rohkem liikuda? Tasuta välijõusaal võib olla parim koht alustamiseks
Antoniuse moeetendus 2026 — FOTO: Aira Evard Ilu ja Mood Kas mood kuulub kirikusse? Estonian Fashion Festival tõi Tartusse sajad moehuvilised ja käivitas ühiskondliku arutelu
Buduaari 10 finalisti on selgunud — FOTO: @olegdudko123rf.com Pulmad Buduaari 2026.a. pulmapeo 10 finalisti on selgunud!