SELGUS MAJAS! Miks Patune Pool tegelikult oma tegevuse lõpetab?

Eesti üks armastatumaid rahvabände Patune Pool šokeeris kolmapäeval oma fänne teatega, et ansambel läheb laiali. Uudis tuli muusikasõpradele nagu välk selgest taevast ning kuna otsest põhjust Sünne ega Edvin ei avaldanud, liikus ringi erinevaid spekulatsioone. Et olukorras selgust tuua, nõustusid bändiliikmed “Seitsmestele Uudistele” tegeliku lahkumineku põhjuse avaldama. 

Sünne ja Edvin kinnitasid justkui ühest suust, et midagi skandaalset nende laialimineku taga ei ole: nad jõudsid lihtsalt sellesse punkti, kus arengut muusikutena enam ei olnud ning võtsid vastu otsuse, et kõige mõistlikum on lahkuda tipus. 

“Oleme enda jaoks juba suhteliselt Patuse Poole alguses pannud paika sihid ja piirid, et kuhumaani võiksime jõuda. Kuna oleme sinna nüüd juba nelja aastaga jõudnud ning viimane aasta aega on olnud paigaltammumine, siis ma arvan, et kui asjal pole enam kuskile minna, siis me ei taha oodata seda hetke, kui hakkame langema. Seda ei ole vaja,” selgitas Sünne. 

Ühtlasi kummutab Sünne ka müüdid, nagu nad oleks riius või ta ootaks last. “Kõik on väga-väga hästi. Me lihtsalt leidsime koos, et praegu on ideaalne aeg lõpetada. Me tahame ju ometigi jätta positiivset märki siia muusikamaastikule – millal siis veel,” lisas ta. 

Vaata täispikka intervjuud siit