Siin see on – imekauni näitleja Karin Raski saleda figuuri saladus!

Siin see on – imekauni näitleja Karin Raski saleda figuuri saladus!

Nippe, kuidas end vormis hoida, on palju, ent misiganes need nipid ka poleks, siis liikumine ja tervislik toitumine on üheks nende osaks. Buduaar rääkis näitleja ja kahe lapse ema Karin Raskiga ning uuris, mida teeb tema, et end vormis hoida! 

Nippe, kuidas end vormis hoida, on palju, ent mis iganes need nipid ka poleks, siis liikumine ja tervislik toitumine on üheks nende osaks. Buduaar rääkis näitleja ja kahe lapse ema Karin Raskiga ning uuris, mida teeb tema, et end vormis hoida! 

Karin hoiab end vormis liikuva eluviisi ning joogaga. “Armastan väga joogat, see venitab mind mõnusalt lahti ning samal ajal toob rahu. Lisaks liigun ma palju jalgsi, seda juba oma ameti tõttu – proovid ja etendused nõuavad liikumist,” räägib Karin.

Ka toitumise osas katsub Karin võimalikult õigeid valikuid teha. “Joon piisavas koguses vett ja söön pigem iga natukese aja tagant. Alkoholi tarbin harva ja hilja õhtul üritan külmkapist eemale hoida, see mul alati muidugi ei õnnestu,” tunnistab Karin ja lisab veel: “Kui vähegi võimalik, siis valmistan kodus ise süüa, eelistan oma toitudes kasutada kodumaist kraami ning võimalusel mahedalt kasvatatud. Minu jaoks on oluline leida elus tasakaal, et õnnelikud oleksid nii hing, keha kui ka vaim,” tõdeb Karin.

Kuidas hoiavad end vormis teised tublid ja säravad Eesti naised – sellest loe värskest Buduaari sügisajakirjast!

Karin Karu