SILVA ILVES KOROONAST: “Las tuleb siis, põeme läbi ja elame edasi!”

Buduaar

Buduaar

Täna andis valitsus teada, et koroonaviiruse ohjeldamiseks kehtestatakse uued piirangud. Sellega seonduvalt suletakse 14.detsembrist kõik õppeasutused. Hinnatud muusik Silvia Ilves sai selle peale aga pahaseks ning jagas oma nördimust ka sotsiaalmeedias.

“Ainult üle oma laiba lasen hakata vaktsiinidega oma lapsi mürgitama. Ei, ei. Veel kord ei. Mind ei vaktsineerita ka mitte piinapingis. Olen kogu elu elanud ilma kohustuslike süstideta, nõndasamuti ka mu lapsed ning nii ka jäägu!,” kirjutas ta sotsiaalmeediasse.

Ta jätkas:” Süstimine jäägu nüüd küll vabatahtlikuks! Mingisugust haledat korontšikut teiste viiruste ja grippide kõrval ülistada ja kummardada – milleks?! Las tuleb siis, põeme läbi ja elame edasi! Oleme hullematki üle elanud. Aitab juba sellest mängust! Või siiski mitte… Sulgeme koolid, aga.. ? Miks siis juba mitte KÕIK asutused sulgeda, kui tervis nii oluline on?! Mis mõte on baarid jm söögikohad sulgeda lasta 22st?! Ja peagi hakkavad vist politseipatrullid kangelaslikult oma aega panustama “ühiste kuritegelike jõuluistumiste” laiali ajamise peale. Loodan, et eksin, või.. ?! Mis k*radi maailmas me elame?

Hästi.. rahustan end maha ning püüan kogu seda praegust huumoriga võtta… Andestage mu filtrita mõtted, aga sellised need mul hetkel on. Ju olen ma see ainus loll, kes tunneb, et keegi naudib inimeste psüühikaga mängimist ning inimeste tervise hoolimisest pole siin haisugi!”